אובדן נתונים עקב פתרון 'Ivconvert' ו- Linux לשחזור נתונים

למרות שמערכת ההפעלה לינוקס נחשבת למתקדמת מאוד והיא מתעדכנת לרוב, עדיין מצבים של אובדן נתונים מתרחשים במערכות לינוקס וכתוצאה מכך אובדן או לא נגישות של נתונים חשובים. במצבים כאלה, אם יש לך עותק נוסף של הנתונים שלך, רק אתה יכול להרגיש הקלה. בין טכניקות רבות אחרות לשמירה על הנתונים שלך, שיקוף בדיסק הקשיח הוא טכניקה כזו, שבאמצעותה תוכל ליצור עותק מדויק של הדיסק הקשיח שלך. 'Ivconvert' הוא כלי עזר מובנה במערכת ההפעלה לינוקס, שנועד להמיר את נפח הדיסק הקשיח ההגיוני הליניארי לנפח לוגי מדויק או מראה. עם זאת, נקודת הזהירות היא שאם לא תטפל בתהליך בזהירות, הוא עלול להוביל לכשל בדיסק הקשיח ולאובדן הנתונים שלו. בתנאי כזה, עליך להיעזר בכל תוכנת שחזור נתונים של לינוקס כדי להחזיר את הנתונים שאבדו או בלתי נגישים.

תקציר על 'Ivconvert':

'Ivconvert' הוא יישום מובנה של מערכת ההפעלה לינוקס ועוזר לך להמיר את נפח הכונן הקשיח מבוסס מערכת ההפעלה Linux Linux לאמצעי אחסון לוגי, שניתן להשתמש בו במקרה שתתקל בכל מקרה של מצב אובדן נתונים. תוכל גם להשתמש בכלי זה בשורת פקודה כדי להוסיף או להסיר את יומני הדיסק ממכשירי המראה החדשים. להלן כמה מהפרמטרים הנפוצים ביותר לביצוע מספר משימות ספציפיות:

-R, –regionsize MirrorLogRegionSize- אפשרות זו מאפשרת לך לחלק את דיסק המראה למספר אזורים בגודל מוגדר במגה-בייט.

-m,-Mirrors Mirrors-זוהי אפשרות מתקדמת יותר, המאפשרת לך לציין את מידת דיסק המראה שברצונך ליצור. שים לב שכאן, '-m 1' פירושו ה-

נפח לינוקס מקורי להמרה לעותק יחיד של נפח הגיוני במראה עם נפח ליניארי אחד.

–corelog- זוהי אופציה המנחה את כלי השירות להשתמש ביומן בזיכרון במקום ביומן המבוסס על דיסק.

-s, –snapshot- אפשרות זו מאפשרת לך ליצור את תמונת המצב מתוך אמצעי אחסון קיים בעזרת אמצעי אחסון אחר בעל אותו מקור.

-Z,-אפס y/n- אפשרות זו מגדירה את אפס ה- KB הראשון של המידע בתמונה שצולמה. עם זאת, אם עוצמת הקול מוגדרת לקריאה בלבד, אז

לא ניתן לאפס את תמונת המצב.

זה תמיד בטוח לקחת את הגיבוי של כל הנתונים החשובים שלך לפני שתנסה להמיר את נפח ה- Linux שלך למראה כאילו תהליך ההמרה על ידי 'Ivconvert' מופסק באמצע, זה עלול להוביל לאובדן נתונים/לא נגישות. עם זאת, אם לא נטלת כל גיבוי או שאינך מצליח לשחזר נתונים מהגיבוי, תוכל להשתמש בכל תוכנת שחזור לינוקס כדי להחזיר את הנתונים שלך לכאורה שאבדו.

שחזור הנתונים של כוכב פיניקס לינוקס הוא דבר נפלא שחזור נתונים לינוקס כלי לשחזר את כל הנתונים שאבדו, נמחקו, מעוצבים או לא נגישים מכל נפח מבוסס מערכת הפעלה Linux. בעזרת שלבים פשוטים המבוססים על הוראות, התוכנה יכולה לשמש כל אדם ללא ידע טכני רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.