אוזניות VR של טוטנה Vrvana

ישנם מגוון שחקנים במרחב ה- VR הקרוב, כולל Project Morpheus ו- Oculus Rift ועוד רבים אחרים. עם זאת, העולם עומד להתפתח כששחקנים רבים אחרים יתחילו להכריז על מוצרי VR משלהם. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלו, ולכל אחד מהם יש יכולת אחרת לעבוד עם טכנולוגיות, כולל מחשבי PC וקונסולות משחק, הקיימות כיום.

אוזניות VR של VRVANA TOTEM – בסיסיות

אוזניות הטוטם של Vrvana היא הכניסה האחרונה לחלל ה- VR, ומספקת מגוון תכונות ייחודיות והטבות שעוזרות לה להתבלט משחקנים אחרים בתחום. הוא מספק מסך OLEN עשיר ב 1080p, עם עדשות מתכווננות לבעלי ליקויי ראייה. הוא גם מספק כפתורים ייעודיים ומוריד את עיבוד המחשב כך שהמחשב שלך לא יצטרך לבצע את כל העבודות הכבדות. זה מבטיח שהביצועים יהיו מקסימליים. בנוסף, הוא מכיל 2 מצלמות משולבות המאפשרות לך לראות מה קורה בעולם הפיזי בזמן שאתה עונד את המשקפיים.

מפרט מפורט

עם תכונות אלה, אוזניות ה- VRM Totem VR מגדירות את עצמה כשחקן אמיתי בתעשייה. הוא מאפשר אמולציה מלאה של בקרים כולל התקני קלט XBox, PlayStation ו- USB, כמו גם פקדים שאינם משחקים. הוא תומך במגוון מנועי תלת מימד, כולל Unreal, Unity, Havok Vision ומנוע Cry. הוא תואם למגוון פלטפורמות, כולל מערכות הפעלה שונות (Windows, Mac ו- Linux), PlayStation 4 ו- Xbox One. כל זה מושג עם משקל העומד בערך על 400 גרם.

חיישנים

חיישנים מבטיחים שעולם המציאות המדומה שלך משתנה איתך. עם שדה ראייה כולל ג'ירוסקופ, מד תאוצה ומגנומטר, הוא עוזר לשמור על אוריינטציה בעולם הווירטואלי שלך המתאים לתנועות שלך בעולם הפיזי.

רקע כללי

Vrvana, הידועה בעבר בשם True Player Gear, נוסדה על ידי Betrand Nepveu, מהנדס עם גיימינג קשה בדמו. הוא הקים את החברה עוד בשנת 2005 כדי לסייע בהעלאת המשחקים לשלב הבא. לאחר השלמת 5 אבות טיפוס, הם מוכנים עם מוצר שהוא כמעט מוכן לשוק. לצוות ברמת C המנהלת את החברה יש רקע יסודי בהנדסה, ניהול פרויקטים, AI ופיתוח קושחה.

זמינות

אוזניות הטוטם VR של Vrvana צפויות להיות זמינות באוקטובר 2015, במחיר של 450 $. המכשיר זמין להזמנה מראש כעת, עם פיקדון בסך $ 50 דולר שיזמין את היחידה עבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.