אוטומציה של ה- HRM שלך באמצעות תוכנה לניהול משאבי אנוש

פונקציית ניהול משאבי אנוש (HRM) של כל ארגון היא אחת מהיחידות העסקיות המופרזות והמוערכות ביותר. אנשי מקצוע בתחום ה- HRM אמורים לדעת את התשובות לכל השאלות שיש לעובדים ותמיד צריכים להיות בהישג יד כדי לתמוך בעובד. מכיוון שהם גם האחראים על גיוס עובדים ועולים עליהם, הם גם צריכים להתמודד עם הרבה ניירות. מלבד הפיכת תהליך ה- HRM ליעיל, הדבר גם מרחיק את אנשי המקצוע בתחום משאבי האנוש מתפקידם החשוב ביותר בתפקיד והופך אותם לדוחפי נייר.

האם זה באמת מה שאתה רוצה שצוות משאבי האנוש שלך יתרכז בו? האם אין דרך כלשהי שהם יכולים לחסל את המשימות השגרתיות הללו ולהיות פרודוקטיביות יותר?

יש, והיא נקראת תוכנת ניהול משאבי אנוש. פתרון זה נקרא גם תוכנת HR מקוונת, והוא אוסף של שיטות מומלצות בתחום HRM מרחבי העולם והוא מסייע לארגונים לנהל את צרכי ה- HRM שלהם בצורה יעילה ופרודוקטיבית הרבה יותר. בעזרת תוכנה זו ארגונים יכולים לחסוך זמן לצוותי משאבי האנוש שלהם על ידי אוטומציה של המשימות שאינן מצריכות התערבות אנושית ופשטות את התהליך. תכונה חשובה אחת של תוכנה זו היא תכונת השירות העצמי של העובדים, המאפשרת לעובדים להיות משתתפים פעילים בתהליך ה- HRM ובכך להקל על נטל העומס מצוות משאבי האנוש.

אז אילו משימות הן אוטומטיות? כמה השתתפות נדרשת מצוות משאבי אנוש?

כפי שצוין קודם לכן, תוכנה זו היא אוסף של שיטות עבודה מומלצות ב- HRM מרחבי העולם. כולנו יודעים שתהליך ידני לחלוטין אינו יעיל ותהליך אוטומטי לחלוטין אינו אפשרי. אחרי הכל, חייב להיות מישהו שיפקח ותפקח על התוכנה. וכמובן, העובדים שלך ירצו מגע אנושי במקום תוכנה אוטומטית לחלוטין.

לכן, כדי לענות על השאלות, משימות שגרתיות ויומיומיות שאינן מצריכות התערבות אנושית הן אוטומטיות. לדוגמא, כאשר מישהו משלים את הערכה העצמית שלו, הנורמה היא כי איש המקצוע של משאבי אנוש יאסוף את טפסי הערכה וישלח הודעה לעובד על כך שהערכה שהושלמה התקבלה. אבל עם תוכנות לניהול משאבי אנוש, איש המקצוע של משאבי אנוש לא צריך לטרוח. המערכת מייצרת הודעות אוטומטיות בכל פעם שהוגשה הערכה, מודיעה לעובד כי היא הוגשה בהצלחה ומאפשרת לאיש מקצוע משאבי אנוש לדעת שהערכה הושלמה.

מלבד זאת, רכישת קורות חיים היא משימה אחת אוטומטית נוספת. משתמשים יכולים להגדיר את התוכנה הזו כך שהיא קורות חיים ממקורות מרובים כמו מיילים ואתרי משרות. גם הזמן והנוכחות אוטומטיים. ארגונים יכולים להשתמש בפתרונות ביומטריים או בכרטיסי זיהוי כדי ללכוד פרטים מדויקים והתוכנה תחשב את הזמנים. משתמשים יכולים ליצור דוחות כדי למדוד את ביצועי העובדים ביחידות עסקיות או בארגון כולו.

אז, עכשיו אחרי שראינו את מספר היתרונות המוצעים בתוכנה, מה דעתכם? האם לדעתך תוכנה זו שימושית לארגון שלך? השאירו תגובה למטה כדי לדבר איתנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.