אחזר תמונות Nikon D60 עם תוכנת שחזור תמונות למחשב או Mac

Nikon D60 היא מצלמה מצוינת של Nikon לבעלות, כאשר אתה רוצה לצלם תמונות נהדרות. הוא דומה מאוד ל- D40x, עם תכונות נוספות. זוהי מצלמה מצוינת לבעלות על המפרט המצוין שלה, כגון תכונת 10 מגה פיקסל ועדיין, המחיר אינו יקר עבור מה שאתה יכול לקבל ממנה. הבעיה העיקרית במצלמה זו היא שיש לה מהירות תריס איטית יותר עם פלאש. זה יכול להוות בעיה כשאתה מצלם. לפעמים הם לא מופיעים בכרטיס ה- SD, שאליו התמונות אמורות להישמר.

אם אתה מבחין שתמונות אינן מופיעות במצלמה לאחר שצילמת תמונה, תוכל לברר כיצד תוכל לאחזר את התמונות הללו ויעזור לך לשחזר את התמונות שאבדו.

מה שעליך לעשות באופן מיידי כאשר אתה מבחין כי במצלמה חסרות תמונות, כאשר אתה מצלם, הוא להפסיק באופן מיידי את השימוש במצלמה. אם אתה רוצה להמשיך לצלם, שנה את כרטיס ה- SD. המצלמה שלך שומרת את התמונות שאתה לוקח בכרטיס, ותוכל לאחזר את התמונות אם רק תעקוב אחר שלבי שחזור התמונות האלה.

וודא שהנחת את כרטיס ה- SD בבטחה לפני שתחזור למחשב. הוציא את כרטיס ה- SD וחבר אותו באמצעות קורא כרטיסים. בדוק את תכולת כרטיס ה- SD במחשב שלך. ייתכן שתוכל לצפות בתמונות באמצעות קורא הכרטיסים. אבל, זה לא תמיד קורה. אם אתה עדיין חושב שיש כמה תמונות חסרות, אתה רוצה לקבל תוכנת שחזור תמונות שתעזור לך לשחזר תמונות.

אתה יכול למצוא בקלות תוכנית לשחזור תמונות שתוכל להוריד מהאינטרנט. אני מעדיף להשתמש ב אחזור תמונות 1.70 עבור Mac ו- PC, אותם תוכל להוריד בחינם. תוכל גם להשתמש בשחזור צילומי רופאי דיסק. התקן את התוכנית במחשב שלך.

חבר את כרטיס ה- SD מ- Nikon D60 למחשב שלך, ותן לתוכנית שחזור התמונות לסרוק את הכרטיס. תוכל לראות את התמונות הנמצאות בכרטיס, כולל תמונות שלא יכלת לראות קודם לכן. תוכל לבחור את התמונות שברצונך לשמור ולוודא ששמרת אותן בתיקייה בטוחה במחשב שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.