איך בוחרים את התוכנה הטובה ביותר לניהול נכסים?

ניהול נכס יכול להיות אתגר, במיוחד ללא הכלים הנכונים. השגת התוכנה הנכונה היא חיונית מאוד כדי לעזור לך לייעל את תהליך הטיפול בעסק הצומח שלך ולשמור אותו מאורגן. יותר ויותר חברות מבטלות את הניירת על ידי בחירה בפתרונות תוכנה שיכולים להתמודד עם כל הפונקציות החשובות כולל ניהול מסמכים. אבל אז איך תבחרו את תוכנת ניהול הנכסים הטובה ביותר עבור העסק שלכם?

שלב 1 – התחל בהתמקדות במה שאתה צריך

הימנע מבחירת תוכנה שהיא הגזמה או תת-קיל עבור העסק שלך. חשוב שתעריך בדיוק בשביל מה אתה צריך את התוכנה; אתה יכול להפריד בין צרכי חשבונאות משרדיים לצרכי ניהול נכסים כדי להוזיל עלויות של התוכנה. שקלו האם חשוב שהמערכת תעזור לכם בבדיקות רקע של דיירים, חשבונאות ותקצוב חבות ונכסים כדי שלא תבזבזו את זמנכם על פתרון שאתם באמת לא צריכים. בעוד שאתה לא רוצה להגזים בבחירת המערכת, אתה גם לא רוצה לגמור עם תוכנית שלא יכולה להתמודד עם הדברים הבסיסיים ביותר עבור העסק שלך. זה עוזר לפחות להבטיח שתוכנת הניהול שאתה מסתפק בה תוכל לרשום אוטומטית דמי ניהול, דמי שכירות ועמלות איחור, לנהל ספרי חשבונות נפרדים לדיירים ולבעלים, לעדכן מידע בקלות באמצעות ממשק ידידותי, לטפל בסוגי נכסים שונים ללא רכישה ועסקה נוספת של מודול. עם הפקדות בנקאיות וצ'קים.

שלב 2 – בדוק את כל התכונות החשובות

יש כל כך הרבה תכונות שאולי לא כל כך קריטיות לתהליך הניהול של הנכס, אבל הם יתבררו כבעלי ערך בתוכנה שלך. חלק מהתכונות שיכולות לעשות את ההבדל במערכת שלך כוללות תכונות תזכורת שעוזרות לעקוב אחר פגישות, רשימות קופצות של בעלים ודיירים המגיעים לך כסף, תכונות שעוזרות לבדוק את פרטי הדיירים לגבי תשלומי התחברות והפניות אשראי, עדכונים אוטומטיים של סכומי שכירות. , עדכוני חשבון אוטומטיים ועוד. ככל שאתה מסוגל לעשות יותר עם התוכנית כך תהיה לך יותר נוחיות ליהנות מניהול עסק הנכס שלך.

שלב 3 – אשר תמיכה, אמינות ותמחור סביר

רוב חברות התוכנה לניהול נכסים נכשלות במתן התמיכה הדרושה. חלקם עשויים אפילו לחייב אותך לשלם עבור עדכוני תוכנה כדי ליהנות מתמיכה טכנית, בעוד שאחרים עשויים להציע תמיכה בחינם לטווח זמן מוגבל ולהתחיל לגבות תשלום עבור כל תמיכה מעבר לכך. בחר תוכנית תמיכה שאתה יכול לסמוך עליה במלואה ולהסתמך עליה. באותו קו, עליך לקחת את המנדט לבדוק אם יש עלויות נסתרות בעת רכישת התוכנה. שאל כמה שיותר שאלות רלוונטיות וקרא כמה שיותר על מה אתה עומד להרוויח באמצעות הפתרון לפני ביצוע הרכישה הסופית. זה עוזר לבחור תוכנה קלה להתקנה ולשימוש וכזו שמגיעה עם קובץ עזרה מובנה מקיף. הסר תוכניות הדורשות תשלום עבור עדכונים ומחקר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.