איך יער זה אומר לך שאתה צריך תוכנת ניהול הוצאות נסיעות

יער בסתיו. אחר צהריים שליו. שמש מוצאת את דרכה דרך החופה אל הרצפה. מבט אחד אומר לך כל מה שצריך לדעת.

אלא שזה לא. כל מה שאתה מקבל ממבט אחד על התמונה שלנו הוא התרשמות. בטח, אתה יכול לדעת שזו תמונה של עצים, אבל כמה יש? איזה מין? בן כמה? כמה לדונם? האם הם בריאים?

לִרְאוֹת? עם כל שאלה שאני שואל לגבי התמונה הפשוטה הזו, אתה מבין שאתה יודע קצת פחות ממה שחשבת. בסופו של דבר אתה עומד בשלוש המילים הראשונות בפוסט הזה. זה יער בסתיו.

וכך גם בהוצאות הנסיעה. אתה יודע שהם קיימים כי אתה ממשיך לאשר נסיעות עסקים. אולי אפילו תדע מה הוצאת בשנה שעברה, או בשנה עד כה. אבל האם העסק שלך מקבל תמורה טובה להוצאה הזו?

תחקר את הנתונים

הדרך היחידה לענות על כך בדומה לביטחון היא לחקור את הנתונים ולהגיר את המידע שאורב שם. זה נשמע כמו תרגיל מורכב, ואין ספק שכן – אם אתה מתחיל מאפס עם ערימת קבלות ותביעות הוצאות כאשר נתוני הנסיעות מגולגלים בתוך כל השאר.

וזו הסיבה שמערכת הפיקוח של לוח המחוונים המובנית בתוך כל כך הרבה תוכנות מודרניות היא כה בעלת ערך. המפתחים החכמים שעומדים מאחורי התוכנה המפעילה את האפליקציה האהובה עליך הקימו אותה כדי לעשות עבורך את העבודה הקשה, ולספר לך באופן מיידי היכן יש פסגות ושפלות בכל מערכת שהיא נמצאת במעקב. אם זה היעדרות צוות, אתה עשוי לגלות שיש הרבה אנשים שלא מגיעים ביום שני בבוקר למשל.

ואם זה נסיעות, אתה עשוי לגלות ששלושה עובדים שיצאו למסע המכירות ללקוח הגדול נסעו יחד אבל כולם טענו לקילומטראז 'כאילו הלכו לבד. לצערי זה קורה. גם אם זה לא בעסק שלך, ייתכן שתמצא דרכים טובות יותר לביצוע המשימה, כמו לבצע אותה מבלי להוציא די הרבה על נסיעות. לדוגמא, האם הטיסה הזולה יותר משדה תעופה אחר היא למעשה זולה יותר במונחים ריאליים, לאחר שחשבנו את קילומטראז 'להגיע לשדה התעופה ולשהות במלון לילה בגלל זמני טיסה מביכים? וכמה זמן העסק שלך מבזבז על נסיעות מלכתחילה? מה העלות לשעה של העסקת מי שיוצא לנסיעת עסקים בתרחיש המופרז שהעליתי זה עתה? האם ניתן לבזבז את זמנם טוב יותר? בקיצור, האם יש דרך טובה יותר? תוכנת ניהול נסיעות והוצאות תעזור לך לברר.

תבעו ותשלמו בצורה מדויקת יותר

תוכנות טובות לניהול נסיעות והוצאות קובעות את הכללים, ומקלות על העובדים לתבוע בצורה מדויקת ובזמן, מה שהופך את אישור ההוצאות לפשוט ומהיר יותר, ומשאיר לך יותר זמן להמשיך לייצר הכנסות – וגם לא בשביל זה אתה עוסק?

על ידי אימוץ השימוש בתוכנות לניהול נסיעות והוצאות אתה מנצל את הכלים הזמינים בצורה הטובה ביותר, ומאפשר לך להיות יעיל יותר על ידי חקירת נתונים באופן אוטומטי, הפעלת אבני חן של מידע מהמסה הבלתי חדירה שלפניך.

כפי שאבי תמיד היה נוטה לומר: "אתה לא יכול לראות את העץ לעצים". אני מניח שמה שהוא התכוון היה שיש כל כך הרבה פרטים שאי אפשר היה לקבל מבט ברור על מה באמת חשוב בסצנה.

הצצה נוספת לתמונה שלנו. כשאתה חושב על מה שאמרתי, האם זה לא נראה קצת שונה עכשיו? והאם אתה הולך למצוא – ולהשתמש – בכמה תוכנות לניהול נסיעות והוצאות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.