איך לבחור חברה לפיתוח תוכנה – להלן 5 קריטריונים

בעת הערכה של חברת פיתוח תוכנה, שימו לב לשאלות שהם שואלים. האם הם לוקחים את הזמן כדי ללמוד עוד עליך ומה אתה רוצה, או שהם ממהרים להגיש לך הצעה והצעת מחיר? עשינו מחקר ובחרנו את 5 הקריטריונים המרכזיים שאנו רואים כחשובים עבור עסקים כדי לבחור בחברה לפיתוח אפליקציות אינטרנט או מובייל שתתאים לצרכים שלהם. הקריטריונים מפורטים לפי עדיפות להלן:

1) מגוון שירותי ה-IT שחברה מספקת

יש להתייחס לכל פיתוח פרויקט כאל תהליך מורכב הדורש גישה מקיפה. זה כולל לא רק כתיבת קוד איכותי אלא גם מחקרים עסקיים מקדימים, פיתוח צוות, הבטחת איכות, ביקורת איכות, הערכת סיכונים והפחתה בכל שלבי פיתוח האינטרנט ותמיכה לאחר השחרור. חברת מיקור חוץ המספקת את כל מגוון שירותי ה-IT יכולה להדריך אותך כיצד להוציא את המיטב מרעיון הפרויקט שלך מספקת פתרון לא טריוויאלי וליצור את המוצר שייצא לשוק. כיום, מתן מלוא היקף שירותי ה-IT הוא הכרחי עבור חברות IT כדי לייצר פרויקט מוצלח.

2) איכות תוכנה וגישה מקצועית

כדאי לבחור צוות מיקור חוץ המבוסס לא רק על הכישורים הטכנולוגיים שלו, אלא גם על היכולת שלו ליישם כלים ומסגרות שימושיות שמאיצות את הפיתוח ומגבירות את יעילות העבודה והפרודוקטיביות. גלה אילו כלי דגם, תהליך/מתודולוגיה של משלוח, מערכות מעקב ומדדי תוכנה איכותיים משתמש הספק לייצור תוכנה, ודון בציפיות שלך עם הספק.

3) מתודולוגיה ותהליך הגשת פרויקטים

חברת IT מוכרת צריכה לפעול לפי מתודולוגיית ניהול פרויקטים מובנית ומוגדרת היטב (כגון Scrum, Kanban וכו') כדי לייעל את פיתוח הפרויקט ולספק שיתוף פעולה יעיל בין לקוח לספק. זה קריטי במיוחד עבור פרויקטים במיקור חוץ כדי להבטיח ניטור ותיאום נאותים שלהם בזמן אמת. גלה כיצד אתה, כלקוח, יכול להיות מעורב בתהליך הפיתוח ולעקוב אחר יישום הפרויקט שלך. בקשו להכין תכנית לניהול תקשורת.

4) תאימות שפה ותרבות

לכן, אתה רוצה שהפרויקט שלך יועבר כמצופה ובמסגרת תקציב ומסגרת זמן סבירים. פער תקשורת והבדלים תרבותיים יכולים לחצות את כל המאמצים שעשיתם בעבר. התמקד בכישורי שפת הספק ובתאימות התרבותית שלך. כדי להקל על תקשורת ואינטראקציה, בחר ספק מיקור חוץ שיש לו רקע תרבותי וחינוכי דומה.

5) מיקום ואזור זמן

רצוי שהספק שלך יהיה ממוקם בהישג יד של החברה שלך. קרבה מפחיתה מאוד את עלויות הנסיעה ואת זמני הנסיעה. ולבסוף, ודא שהספק שלך ממוקם באזור הזמן הנכון עם שעות עבודה דומות. זה הופך את התקשורת לטובה יותר ומאפשר לך לפתור בעיות ללא דיחוי.

כשאתה שותף עם אחר חברה לפיתוח תוכנה, הפליאות פתאומיות יכולות לקרות. תאריכי יעד מתגעגעים, תוצאות מוגמרות בחלק מהזמן מתסכלות ותוכניות ההוצאות מתעלות לעיתים רחוקות. אז, זכור את 5 הקריטריונים הללו בעת בחירת חברת פיתוח תוכנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.