איך להשיג צג מחשב זול או בחינם שמתנדנד

מחשב אישי לא טוב בלי צג טוב. בטח, מחשבים מעולים בקריסת מספרים, אבל רוב הזמן אנחנו גולשים ברשת, מתעסקים באימייל, צופים בתמונות או בסרטונים וזה דורש צג הגון. מחשבים רבים מגיעים עם צג אבל אולי כדאי לשדרג, ולעתים קרובות מבצעים מצוינים במחשבים מגיעים ללא צג. איך אתה יכול להשיג צג ממש טוב בלא הרבה כסף, או טוב יותר בחינם?

עכשיו כל אחד יכול להוריד כסף עבור מוניטור ולקנות מה שהוא רוצה, ואם יש לך זמן קצר והרבה כסף זה דבר סביר לעשות, אבל יש הרבה מוניטורים קיימים שלא יעלו הרבה.

קודם כל, מסכים ישנים יותר משתמשים בטכנולוגיית CRT או Cathode Ray Tube והם גדולים, מגושמים וכבדים, אבל לרבים מהם יש מסכים גדולים ואיכות גרפית נפלאה לחלוטין. ברגע שמכניסים את החיות הכבדות למקום הן מתנדנדות לחלוטין. לעתים קרובות אתה יכול לקבל את אלה בחינם! כן, זה די מדהים, אבל אנשים זורקים צגים נהדרים לחלוטין עבור החדשים והטובים ביותר, שאולי אפילו לא יהיו באיכות טובה יותר! בעיר שלי אתה בעצם צריך לשלם למזבלה עשרה דולר כדי שייקחו את המוניטור שלך! אז איפה אתה מוצא אחד מהמוניטורים האלה? חפש באינטרנט באופן מקומי הוא ההימור הטוב ביותר. נסה למשל את Craigslist ו-Freecycle.org, ופשוט אולי תמצא מישהו נותן צג מעולה או מוכר אותו בזול. זה עובד; עשיתי את זה וקיבלתי מוניטור 24 אינץ' כבד משהו שנותרו בו שנים של חיים ואיכות וידאו נפלאה לחלוטין!

מסכים מודרניים משתמשים בטכנולוגיית LCD או Liquid Crystal Display, והם נקראים גם מסכי מסך שטוח. היתרון הגדול ביותר שלהם הוא לא איכות הווידאו, אלא הגודל והמשקל. הם דקים וקלים. הם יכולים גם לעלות לא מעט כסף, אבל אתה יכול למצוא כאלה הגונים באינטרנט בסביבות $100. כמובן שאתה יכול גם לחפש משומשים ב-Craigslist וב-eBay, וגם דגמים מחודשים הם הימור טוב; נסה כמה מאתרי הספקים הגדולים כמו Dell Computer.

אני אוהב לחפש באמזון מסכי LCD שנמכרים בהנחה גדולה מאוד. ייתכן שתצטרך להסתכל כמה פעמים, אבל לעתים קרובות זה אומר שהצג הופסק והם זורקים את המעט מאוד שנותרו להם במחיר זול מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.