אפשרויות לשחזור נתונים של הכונן הקשיח

חשוב להעריך את העובדה שכל הכוננים הקשיחים קורסים בסופו של דבר. ייתכן שתקרוס כונן קשיח וייתכן שתזדקק לעזרה מקצועית בכדי לאחזר את הנתונים שבתוכם. ישנן דרכים שונות בהן ניתן לשחזר נתונים ללא קשר לכמה גרוע המצב.

אנשים לא אוהבים לאבד קבצים לגמרי. כשדבר כזה קורה לך, יש צורך לקבל החלטה מושכלת ולברר ככל האפשר בנוגע לשחזור הנתונים. אתה צריך לוודא שאתה מקבל את משימת השחזור למישהו שאתה יכול לסמוך עליו ולמישהו שמוסמך להתמודד עם משימה כזו מבלי להרוס את המידע לחלוטין. שחזור נתונים הוא התהליך המשמש לרכישת נתונים שמישים מהכונן הקשיח, לפעמים הנתונים שאבדו יכולים להיות חשובים מאוד ובלעדיו העסק יכול ממש ליפול.

חברות שחזור הנתונים

חברות שחזור נתונים צריכות להיות מתקדמות טכנולוגית כדי שתוכל להתמודד עם משימות כאלה בקלות רבה ביותר. הם יכולים להיות מסוגלים לשחזר את הנתונים ממכשירי אחסון, מדיה פגומה, אמצעי תקשורת פגומים, מדיה מושחתת וגם מדיה בלתי נגישה.

מרכיב חשוב מאוד בחברות כאלה הוא הצוות. חיוני שיהיו להם טכנאי התאוששות שיש להם את הידע והמומחיות לטפל בנושא. הם גם אמורים להיות מסוגלים להשתמש בתוכנת התוצאה ותוכנת שחזור הנתונים העדכנית ביותר וכן בכלים לשחזור הדיסק כדי לשחזר את הנתונים שאבדו. אלה אנשים שצריכים להיות מסוגלים לשחזר נתונים שאבדו גם כשהמצבים קריטיים והתקווה מינימלית.

מה גורם לאובדן נתונים?

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול לאבד את נתוני הכונן הקשיח שלך. הגורם הנפוץ לאובדן נתונים הוא התקפות וירוסים. מקרים אחרים כוללים בעיות טכניות, כשלים בחומרה, כשלים בתוכנה, טעויות אנוש וכן הלאה. כאשר דברים כאלה קורים, אתה יכול לאבד אוספים אישיים וחשובים מאוד כמו קבצים, תמונות וכן הלאה. זה יכול גם להוביל לעיכוב בפרויקטים, אובדן נתונים חסויים ואפילו הפסדים המשפיעים על העסק אם יש כאלה.

תרחיש נוסף בו ייתכן שתידרש שחזור נתונים הוא היכן מערכת ההפעלה נכשלת. במצב כזה, המטרה העיקרית היא להעתיק את כל הקבצים המבוקשים במקום אחר. זה משהו שניתן לעשות בקלות רבה על ידי מומחי שחזור הנתונים. במקרה כזה, כונן המערכת, כמו גם דיסקי גיבוי או מדיה נשלפת מותקנים ולאחר מכן מועברים קבצים לגיבוי באמצעות תוכנת עריכת דיסקים או מנהל קבצים.

שחזור נתונים יכול לכלול גם שחזור של קבצי אופיס, תמונות, קבצים שנמחקו, שחזור גיבוי ואפילו שחזור מייל. חיוני שלחברות המטפלות בעניינים כאלה יהיו טכנאים המסוגלים להתמודד עם צרכים רגישים מאוד. סודיות היא דבר חשוב מאוד.

חיוני שתבקש רק את שירותיהם של אנשים מוסמכים ביותר באזור מכיוון שהם יכולים לקבוע את הנזק, מהיכן נובעת הבעיה וכמה ניתן לחלץ מהנתונים. כשלים חמורים עשויים להיות כרוכים בפירוק מסוים וכן בתיקונים ידניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.