ארגונומיה של כיסא גלגלים למשתמשי מחשב

כסא גלגלים חשמלי טוב פירושו החופש לעבוד! זה יכול גם להיות כתפיים כואבות, שרירי גב מסוקסים והסיכון לפציעת שימוש יקרה. עם זאת, אל דאגה, כאשר אתה פועל לפי העצות הללו ליצירת סביבת עבודה אופטימלית עבור משתמשים בכיסא גלגלים, או כל מי שמבלה שעות ארוכות מול צג המחשב.

כפות הרגליים צריכות להיות שטוחות או מוטות מעט את אצבעות הרגליים כלפי מעלה. יש להזיז את שתי כפות הרגליים קדימה מספיק כדי לשמור את הירכיים לאחור על כרית המושב ואת הגב התחתון לדחוף אל גב המושב. תנוחה זו תספק בסיס מוצק ותעזור להפחית את העומס בגב העליון.

עבור משתמשי מחשב רגילים, יש לתמוך בזרועות. יש להגדיר את גובה המקלדת כך שהזרועות כפופות בזווית של כ-90 מעלות ושורש כף היד שטוח. מקלדת מפוצלת, או "ארגונומית", תשאיר את פרקי הידיים במצב טבעי יותר. אנשים רבים מסתדרים היטב עם כרית ג'ל לפרק כף היד. אם עובדים יוכלו ללמוד להחליף באמצעות העכבר בשתי ידיים, יהיו פחות תלונות על כאבי צוואר וכתפיים.

לבסוף, מרכז צג המחשב צריך להיות אחיד עם העיניים או מעט נמוך יותר. הצוואר יכול להתמודד עם ההסתכלות למטה הרבה יותר ממה שהוא יכול להתמודד עם ההסתכלות למעלה! כמובן, אין ספק שמי ששוהה בטלפון כל היום צריך להשתמש באוזניות ולא במכשיר.

זכרו שאנשים זקוקים להפסקות קצרות תכופות ולהזדמנות למתוח את גפיים. כולם צריכים הרבה אור שמש ומים, במיוחד בסביבת משרד. השתלט על חיוניים אלה ותהנה עם שאר היום שלך. להתגלגל ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.