אשף שחזור הנתונים 3.3.4-מדריך שלב אחר שלב לשחזור קבצים

אשף שחזור הנתונים קל מאוד להתקנה ולשימוש. הסיבה לכך היא שהתוכנית מציעה ממשק מונע אשפים, המאפשר אפילו למתחילים לשחזר תמונות בהרף עין.

המדריך הבא יראה לך שזה נכון. בואו נתחיל!

הורד את אשף שחזור הנתונים מאתר EASEUS. הקובץ שאתה מוריד נקרא "drwdemo.zip". ההורדה צריכה להיות מהירה מכיוון שהמתקין רוכסן ומשקלו 4.59 Mb בלבד.

כעת לחץ פעמיים על הקובץ שהורדת כדי להפעיל את ההתקנה. תראה תיבת דו -שיח 'ברוכים הבאים' ששואלת אם ברצונך להמשיך. הקש "הבא".

הדרך הקלה ביותר לבצע את החלונות הבאים היא להשתמש בהגדרות ברירת מחדל להתקנה. לכן, לחץ על "הבא" בכל חלונות ההתקנה. כאשר אתה רואה את הדו -שיח הסופי, סמן את "ברצוני ליצור סמל שולחן עבודה", "ברצוני להפעיל את אשף שחזור הנתונים" ולחץ על "סיום".

זה הכל! התוכנית מותקנת ומוכנה לשימוש. הסמל שלו נמצא על שולחן העבודה.

עכשיו, בואו לשחזר קבצים.

לחץ על סמל שולחן העבודה "אשף שחזור הנתונים של EASEUS" ותראה את החלון למטה.

כפי שאתה רואה, התוכנית נותנת לך מספר דרכים לשחזר קבצים בהתאם לבעיה שגרמה להם להיעלם. נניח שאיבדנו קובץ תמונה וזה קרה בגלל טעות טיפשית – מחקנו אותו לפח המיחזור ואז רוקנו אותו. הדרך הטובה ביותר אם כן היא ללחוץ על כפתור גדול בשם "DeletedRecovery". קדימה, בואו נעשה את זה!

ואתה רואה את החלון המקסים הזה למעלה. כעת תוכל לראות את כל אמצעי האחסון הזמינים במחשב. במקרה שלנו, מדובר ב -4 מחיצות בשם "C:", "D:", "E:", "F:". מכיוון שהקובץ שנמחק היה במחיצה "C:", אנו לוחצים כדי לבחור אותו. אפשר גם לחפש את הקובץ בתיקיה הספציפית של מחיצה זו (ראו: כפתור "חיפוש תיקייה מוגדרת" למעלה), זה כמובן, אם אתה זוכר את הקובץ שבו נשמר הקובץ. כעת לחץ על "הבא" ונצא לדרך!

הסריקה עוברת מהר. למעשה, הוא מהיר ב -7% -11% מאשר בכל תוכנת שחזור נתונים אחרת. בסיום הסריקה, תראה את תיבת הדו -שיח למטה.

הקבצים שנמצאו מוצגים כרשימה. במידת הצורך, תוכל לעבור למצב תצוגת תמונות ממוזערות והם יוצגו כתמונות ממוזערות. עבור כל קובץ אתה יכול לראות את שמו, גודלו, סוג הקובץ, זמן השינוי, זמן היצירה, תאריך הגישה האחרון, התכונה והמצב. וכמובן, מה שאתה יכול לראות הוא מה שאתה באמת יכול לקבל אם אתה משתמש רשום. רישום מאפשר לך לפתוח את האפשרות לשחזר קבצים ולשמור אותם במיקום שבחרת.

כפי שאתה יכול לראות, שחזור קבצים באמצעות אשף שחזור הנתונים הוא קל מאוד ואינו דורש שום כישורים מיוחדים או ידע טכני. אם נתקלת בקושי כלשהו, ​​תוכל לפנות למערכת העזרה, אליה ניתן לגשת על ידי לחיצה על "עזרה" בחלק העליון של הממשק. השתמשנו כאן בסיטואציה פשוטה כדוגמה. אך באותה פשטות תוכל לשחזר קבצים אפילו במצבים חמורים יותר, למשל, כאשר המחיצה עוצבה.

עכשיו אתה יכול לעשות את הדברים הבאים:

1. הורד את אשף שחזור הנתונים כדי לנסות שחזור נתונים בחינם בעצמך.

2. קנה אשף שחזור נתונים באופן מקוון כדי להשיג את היכולת לשחזר קבצים.

3. מה הלקוחות שלנו אומרים

אשף שחזור הנתונים עזר למשתמשים רבים לשחזר את הקבצים שלהם. הנה מה שהם אומרים:

"היי! אני רק רוצה להגיד לך תודה רבה על התוכנה הפנטסטית. שלושה מהדיסק הקשיח שלי נכשלו ברצף בגלל חומרה לקויה. כל אחד מהם נכשל מסיבות שונות. כפי שאתה יכול לדמיין הייתי הרוס. גם אני עיצבתי אחד במקרה וחשבתי שהנתונים נעלמו לתמיד. ובכל זאת תוכנתך הצליחה לתקן את כל שלושת הדיסקים. שוב תודה וכבר המלצתי על תוכנתך לעמיתי. תודה רבה! " אומר מייקל אורדוקאני.

"אני רוצה להודות לכם על יצירת תוכנה כל כך מדהימה. זה ממש התאושש 7 שנים של נתונים שאבדו. אני מתכנת (מהנדס תוכנה) ועצמאי. בטעות RAID 0 שניים מהכוננים שלי שהיו להם 7 שנים של נתונים על זה. ניסיתי 2 חבילות תוכנה אחרות לפני שהגעתי לשלך ושלך היה היחיד שיכול לשחזר את כל הנתונים שלי. תודה לך, "אומר סם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.