בחירת תוכנת הסקר הנכונה

ככל שהסביבה העסקית הולכת וגדלה תחרותית יותר, התאגידים מתאמצים למצוא דרכים לאסוף כמה שיותר מידע על דרישות הלקוח, מגמות השוק ונתונים אסטרטגיים אחרים. לערוך סקרים תמיד היה חלק חשוב באיסוף נתונים שכזה והמספר ההולך וגדל של פתרונות תוכנת הסקר הקיימים בשוק הפך את החברה לפשוטה יחסית להקים ולערוך סקרים. עם זאת, מספר האפשרויות העצום הופך את בחירת תוכנת הסקר הנכונה לעבודה סוחפת.

רכישת תוכנות עסקיות הייתה תמיד עבודה קריטית וההחלטה על תוכנת הסקר הנכונה חשובה. בנוסף לבחירת תכונות התוכנה שהחברה שלך צריכה, עליך לשקול גם מחיר, תמיכה, קלות תפעול וגורמים שונים אחרים שלפני ההחלטה על תוכנת סקר.

תוכנות סקר בדרך כלל מתחלקות לשתי קטגוריות. הסוג הראשון מותקן במחשב שלך ומאפשר לך להריץ את התוכנית בעצמך, והסוג השני הוא יישום מתארח באינטרנט שניתן לגשת אליו מכל מחשב באינטרנט. הסוג השני נותן לך את הגמישות בהפעלת התוכנה שלך מכל מקום עלי אדמות.

בדוק את התכונות

ביצוע סקר מורכב מכמה שלבים קטנים, החל בקבלת רשימת מספרי האימייל/טלפון של המועמדים הפוטנציאליים, מיון הרשימה, יצירת השאלון, הצגתו בפני המועמדים, איסוף נתונים ולאחר מכן מיון וניתוח הנתונים. עליך לבדוק היטב את התכונות של תוכנת הסקר כדי להיות בטוח שהיא עונה על כל צרכי העסק שלך.

אל תעשה את הטעות של 100 $

השווה מחירים של תוכנות דומות אך אל תתרכז רק במחיר. אנשים טועים לעתים קרובות להסתפק במוצר אחד על פני מוצר אחר כדי לחסוך $ 50-$ 100 ולהתפשר על שלל תכונות שייתכן שהן חיוניות, ולאחר מכן נאלצות לרכוש יישומי פלאגין מאוחר יותר במחיר גבוה בהרבה.

תמיכה

לפני רכישת תוכנה, ודא תמיד את רמת ומחיר הלקוח והתמיכה הטכנית המסופקת על ידי היצרן/המוכר. ייתכן כי אינך יכול להבין את המורכבות הכרוכה בהתקנת התוכנה או שימוש בחלק מהתכונות שלה. תוכנה טובה תמיד מגיעה עם תוכנית תמיכה מתאימה שתעזור לך לקבל את הסיוע הדרוש להפקת התועלת המרבית מתוכנת הסקר שלך.

תקופת ניסיון

רוב תוכנות הסקר הטובות יציעו תקופת ניסיון בחינם. נסה לנצל את ההצעות האלו ולבצע ניסוי כדי לבדוק אם הוא עומד בכל הדרישות שלך.

אתרי סקירת תוכנה

מספר אתרים מספקים סקירה מפורטת וניקוד של תוכנות שונות. בקר באתרים אלה וקרא את הפרטים, אתרים אלה מספקים שיקול דעת חסר פניות לגבי התוכנה ונותנים פרטים אודות תכונות התוכנה. בימים אלה ישנם אתרים המספקים ספציפית סקירות תוכנת סקר מה שהופך את העבודה שלך לקלה יותר.

סקרים הם אחד הכלים היעילים ביותר לאיסוף נתוני מחקר. עם כל הטיפים שלעיל אתה בטוח תמצא בדיוק את סוג תוכנת הסקר הנחוץ שאתה צריך כדי להניח את הבסיס להצלחת המחקר שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.