בלבול של מחשב נייד או שולחן עבודה? ייעוץ לצרכנים העליון נחשף

האם אתה מבולבל ומתוסכל לא יודע איזה מהם לקנות? מחשב שולחני זול או מחשב נייד בעל ערך רב? ובכן הרשה לי להציע לך את דעתי לגבי ההבדלים בין מחשב נייד למחשב שולחני.

המטרה שלי היא להקל עליכם את הבחירה הנכונה ולרכוש מחשב להתגאות בו.

ישנם גורמים רבים ושונים שיש לקחת בחשבון בנוגע לרכישתך.

בואו נסתכל על זה מקרוב:

הִטַלטְלוּת – לא צריך מדען טילים כדי להבין שקניית מחשב נייד תעניק לך ניידות רבה יותר. הלפטופ נייד מאוד. אולי שאלה טובה יותר לשאול אותך היא … היכן אתה מתכנן להשתמש במחשב זה? האם אתה עומד להיות בבית או שתצטרך לקחת אותו מהבית. האם זה יהיה יתרון אם תוכל לקחת אותו מהבית? באופן אישי אני תמיד בוחר מחשב נייד. למה? כי זה נותן לי גמישות רבה יותר בסביבת העבודה וזה נחמד לעבוד בגינה בקיץ! אז לניידות המחשב הנייד עדיף.

אולי אין לך מהומה היכן המחשב שלך נמצא. אם זה המצב והישיבה המאושרת שלך באותו שולחן באותו חדר, מחשב שולחני הוא הבחירה עבורך.

יכולת חומרה – היה בעבר הבדל עצום ביכולות החומרה בין שולחן עבודה למחשב נייד. לפני כמה שנים אם רצית מחשב חזק מעולם לא חשבת על מחשב נייד. בימינו הטכנולוגיה הופכת לחזקה וקטנה יותר כך שבאמת אין הבדל רב. ההבדל היחיד הוא גודל הדיסק הקשיח. מבחינתי זה לא ממש מוכר מחשב שולחני מכיוון שלמחשבים ניידים יש בדרך כלל יותר ממספיק שטח דיסק כדי לספק את הצרכים שלי.

מחשבים שולחניים נהדרים לפעולות עיבוד כבדות. אם אתה נלהב מהמוסיקה, מהווידאו, מהצילום או מהמשחקים שלך, אולי תרצה לנצל את יכולת האחסון הגדולה יותר של המחשב השולחני.

הדבר הגדול הנוסף במחשבים שולחניים הוא שיש לך הרבה מקום לשדרג את הרכיבים.

תוכל להוסיף יחידת אחסון חיצונית למחשב נייד אך היא פוגעת בניידות שלה.

יכולות עיבוד – אם אתה שחקן מושבע אז שולחן עבודה הוא התשובה האמיתית היחידה. משחקים רבים מעמיסים עול עצום על יכולות העיבוד של מחשב אישי. עם שולחן עבודה אתה תמיד יכול לשדרג את כרטיס המסך שלך, משהו שאתה לא יכול לעשות עם מחשב נייד.

אז אם אתה לא יכול לחיות בלי המשחקים שלך ואתה רוצה להיות מסוגל לשחק אותם ללא מאמץ במשך השנים הקרובות, אז אני מציע מחשב שולחני עם כרטיס גרפי חם התומך. מכיוון שהחברות שואפות לקחת את התוכנה לגבולותיה הן מציבות דרישות רבות יותר לכך שהחומרה תתמוך בה. הטכנולוגיה הולכת וקטנה ואף חזקה יותר.

עֲלוּת מחשבים ניידים בדרך כלל עולים יותר מהמחשב השולחני המקביל. מחשבים ניידים אכן מגיעים עם ציוד היקפי חיצוני אחר כגון עכבר צג ומקלדת מובנים.

בסדר בואו נסכם:

מחשבים ניידים מצוינים לניידות ולנסיעות. אז אם הניידות חשובה אין לך באמת ברירה אלא ללכת עם מחשב נייד.

אם לא אכפת לך לעבוד על המחשב במקום אחד אז שאל את עצמך אם אתה צפוי לשחק משחקים. אם משחקים הם משהו שאתה צפוי לעשות אז מחשב שולחני הוא הבחירה עבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.