במי לבחור לשחזור נתונים בסאות'המפטון?

הנתונים הפכו לדלק לעולם המודרני. חייו האישיים והמקצועיים של כולם סובבים סביב האינטרנט, ואין דרך אפשרית לדמיין את חיי היומיום שלנו מתנהלים בלעדיו. הדבר הביא לעלייה עצומה בכמות הנתונים החשובים המאוחסנים במכשירים אלה בשנתיים האחרונות. המכשירים הקשיחים ושירותי אירוח הענן השונים מגבים טונות מהנתונים שלך באופן קבוע.

כל הנתונים האלה, אישיים ומקצועיים כאחד, חשובים לנו מאוד. כך שאם כל נזק או תקלה גורמים לך לא להיות מסוגל לגשת או לאחזר נתונים אלה, זהו מצב קשה. וכאשר מדובר בשחזור נתונים, חנויות תיקונים רגילות אינן מיוצרות עבורן, וסביר להניח שיציעו למחוק את כל העניין. אבל אם אתה צריך את החברה הטובה ביותר המציעה שחזור נתונים בסאות'המפטון, אז Dataclinic היא הבחירה הטובה ביותר.

אחזור נתונים בכונן הקשיח סאות'המפטון

הבעיה הנפוצה ביותר של שחזור נתונים נובעת מכונן קשיח פגום. הנזק יכול לנבוע מסיבות חיצוניות ופנימיות כאחד. עם זאת, המידע המאוחסן בו חשוב למשתמש, וכאשר מדובר באחזור נתונים בכונן הקשיח Southampton, Dataclinic היא הבחירה הטובה ביותר עבור כל אחד. יש להם צוות מומחים ייעודי והחומרה והתוכנה המתקדמות ביותר לאחזור הנתונים מהכונן הקשיח.

הם יכולים להתמודד עם כמעט כל סוג של תקלות בכונן הקשיח כמו צפצופים בכוננים קשיחים, כוננים שלא מגיבים, נתונים חסרים, שגיאת CRC ואחרים. החברה מציעה גם תקופת אבחון שבה הם לוקחים את הכונן הקשיח שלך ומודיעים לך על עלות אחזור הנתונים לאחר ניתוח נכון. שחזור הנתונים מתחיל רק כאשר אתה מאשר להם לעשות זאת. אין חיוב בתשלום אם אינך רוצה שהם יתחילו את שחזור הנתונים. הם גם אוסרים בתוקף לפתוח את הכונן בעצמך מכיוון שהוא יכול להגדיל עוד יותר את הנזק.

אחזור נתוני טלפון סאות'המפטון

סמארטפונים הפכו להיות הכרח בחיי היומיום שלנו. אתה לא יכול ללכת יום אחד בחייך בלי תא הטלפון בתחום האישי והמקצועי. אז הסמארטפונים האלה שאתה משתמש בהם מדי יום הם ביתם של הרבה מידע חיוני ורגיש. אין להפתיע שמכשירים אלה מועדים מאוד לפגיעה פיזית ותקלות בתוכנה.

במקרה שאחד המקרים יקרה, זהו האמין ביותר שתוכל לבחור לשחזור הנתונים בסאות'המפטון. יש צוות ייעודי לטיפול בכל בעיה בטלפון ובכל מותג הטלפון. הם יכולים לאחזר את הנתונים האבודים שלך מכל מצב כמעט.

אחזור נתוני שרת סאות'המפטון

יש רק מקומות בודדים שיכולים להציע שירותי שחזור נתוני שרת, ו- Dataclinic הוא אחד מהם. לחברה זו צוות מיוחד לשחזור RAID שיכול לאחזר ביעילות נתונים בלתי נגישים משרתים שונים. יש להם רקורד של שחזור כמות הנתונים המרבית מהשרתים בבטחה תוך 24 שעות ומגובים בניסיון של 18 שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.