האם אתה יודע את היתרונות של אתרי שחזור אסונות?

יש דגש רב על התאוששות מאסון בשנים האחרונות לעסקים בקנה מידה עולמי. בעלי חברות מבינים את החשיבות של גיבוי הנתונים שלהם במיליונים שעדיין טועים לאחסן את כונני הגיבוי שלהם בכספת במשרד.

במקרה של שריפה או אסון טבע חמור כאשר הבניין כולו פוגע, החברה לא רק תאבד את המחשבים והשרתים שלה, אלא גם הכוננים המאוחסנים בכספת עלולים להיפגע קשות, מה שעלול לעלות לחברה מיליארדים לאורך זמן לָרוּץ.

ישנם כל כך הרבה יתרונות לנצל את מלוא היתרונות של אתר התאוששות מאסון, שיכול לעזור לך להגן על הנתונים החשובים שהחברה שלך מאחסן. היתרון הברור ביותר הוא לשחזר את כל הנתונים שאבדו. באמצעות אתרים אלה, תוכל להגדיר מערכת גיבוי אוטומטית. המשמעות היא שככל שקובץ או הזמנה נשמרים, הם מגובים באופן אוטומטי באופן מקוון בתיקייה שלך באתר שחזור אסונות. זה מבטיח במקרה של בעיה רצינית, כמות הנתונים שאתה עלול לאבד היא מינימלית.

יתר על כן, תגלה שבחירה באתר שחזור נתונים יכולה לחסוך לך הון בטווח הארוך. כל כך הרבה חברות מצאו את עצמן מאבדות אלפים, אם לא יותר, בכך שאין להן את אמצעי האבטחה הנכונים בכל הנוגע להגנה על הנתונים שלהן. החל מהחשבונית ועד תשלומי החשבונות ועד פרטי הלקוח וההזמנות, אתה עלול לאבד הכל, מה שיוביל לכך שהחברה תקבע ימים אחדים, אם לא שבועות או חודשים ותשאיר אותך מאבד חוזה ואולי לא תרדוף אחרי חשבונות איחור עקב אין לך את המידע בהישג ידך.

כמו כן תגלו שתחסכו זמן לחברה שלכם, מה שיכול לעזור לשמור על רמות פריון גבוהות. ללא מידע בהישג יד, הצוות יכול להיאבק להשלים את תפקידם בצורה יעילה. מחלקות החשבונות זקוקות למידע על חשבוניות, דוחות וחשבונות המגיעים, זה עוזר להן לרדוף אחרי לקוחות להיכנס לחשבונות שאיחרו. ללא מידע זה הם אינם יכולים לבצע פונקציות אלה ביעילות. במקרה של אסון, ברגע שהמחשבים שלך פועלים מחדש, ניתן לשחזר את המידע האבוד ולצוותים לחזור לעבודה בפרק הזמן הקצר ביותר.

הדבר הגדול באתרי שחזור אסונות נתונים הוא שהסיכון שתאבד חוזים והזמנות גדולים יופחת. כפי שאתה יכול לדמיין, השרתים שלך קורסים גורמים לך לאבד מידע. עכשיו יש לך לקוחות שמחכים בשורות הצדדיות ותוהים היכן ההזמנות שלהם. זה לא רק משפיע על העסק עכשיו, אלא משפיע עליך לטווח הארוך. אלא אם כן לצוותים יש חשבון בכתב על ההזמנות שהם קיבלו, אין דרך לדעת אילו הזמנות מילאת ואילו לקוחות עדיין ממתינים. זה יכול לגרום לך לאבד הזמנות, חוזים ולקוחות להתקדם. לא המצב האידיאלי שאתה רוצה למצוא את עצמך להתקדם, במיוחד בסביבה כל כך תחרותית שבה כל כך הרבה חברות מתחרות על אותו לקוח בקנה מידה עולמי.

בחירת אתר התאוששות מאסון היא גם הזדמנות עבורך להבטיח שרמות שירות הלקוחות שלך לא ייפגעו. כשהנתונים רק הורדה מהירה משם, במקרה של אסון, תוכל לחזור לדרך במהירות והלקוחות שלך לעולם לא יידעו שהיתה בעיה רצינית.

היתרון הסופי בבחירת אתרי התאוששות מאסון הוא שבעוד שאתה מקווה שלעולם לא תתמודד עם אסון חמור מבחינת הנתונים היקרים שלך, זהו צעד מונע, כגון ביטוח האחריות הציבורית שלך. ראו באתרים אלה פוליסת ביטוח להגנה על העסק ועל הנתונים שלכם כאשר אתם זקוקים להם ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.