האם אתה מתחבר לשעון החכם שלך?

שעון חכם הוא חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה הלבישה שהופכת פופולרית יותר בקרב צרכנים המנסים להרחיב את האסטרטגיה שלהם בפעילויות אישיות. השעונים בסך הכל קיימים מאות שנים לא רק כדי לספר את הזמן, אלא גם כחלק מנקודת מבט אופנתית שלאורך כל השנים עברה בדרכים שונות שהפכו את השעונים לייחודיים לחדשנות. אין ספק שלדעת הזמן יש חשיבות רבה, המראה עד כמה אנשים וצופים מתאמים כדי להתפתח ביעילות כקהילה. כדי לתאר שעונים זה יהיה רעיון אחר לגמרי של שעון חכם בהשוואה לעיצובים קודמים. בעוד שעון רגיל בעיקר מספר את הזמן ונראה נהדר, שעון חכם הוא הרכב של כלים המיועדים לטכנולוגיה. חלק מהכלים כוללים מונה קלוריות שלב, ניטור קצב לב, ניטור שינה, יש פונקציית מצלמה וניתן לגשת לכולם באמצעות יכולת שיניים כחולות ופקודה קולית.

מאז הוצגו השעונים החדשים זהו מכשיר נוסף לכלול באורח חייכם כמעקב אחר פעילויות רב תכליתיות. אלקטרוניקה ומחשבים משפיעים באופן דומיננטי על אנשים במגוון דרכים, כאן הם נכנסים עם מערכת הפעלה ניידת ותצוגה ויזואלית שיכולה פשוט להיצמד לזרוע שלך. הם מפעילים יישומים ניידים כמו מחשב מיני ויכולים להעביר מידע דיגיטלי מטלפון חכם. מישהו יכול להזכיר שהם מרגישים עירומים בלי הטלפון שלהם ולכן שעון חכם הוא שהוא מחובר כאשר לובשים אותו יכול להיות כלי משמעותי אולי יותר חשוב מאשר בגדים. המסך הוא כ -1.5 אינץ ', הוא אינו תופס הרבה מקום, יש רזולוציה גבוהה בפיקסל, מה שמקל על קריאת הטקסט והתמונות הבהירות כדי לעמוד בדרישות.

הם יוצרו בעיקר על ידי חברות טכנולוגיה אך לאחרונה חברות ייצור השעונים המסורתיות מתחילות לייצר עיצובים משלהן של הגאדג'ט החדש. ניתן לחלק אותן לארבע קטגוריות, ספורט, בריאות, אבטחה והתראות שיש לכולן את היכולות התפקודיות העיקריות שלהן. הטרנספורמציה של הצרכנים להתאמת השעון החכם היא נמוכה למדי, אך היא צומחת באופן עקבי כאשר היצרנים מחדשים כך שהם כבר לא רק דרך לקבל הודעות טלפון חכמות. יש יחידת בקרה מיקרו שנבנתה בפנים כדי לתאם את הפונקציות ולשלוט בחיישנים, מעבד, שן כחולה, רטט, GPS, ג'ירוסקופ וגרפיקה. חיישנים הם הליבה של שעון חכם והאמצעים להזין נתונים היוצרים את התכונות של המכשיר לשלב כדי שכל פונקציה תהיה יחד.

חוקרים יסכימו כי חובה להחזיק פריט, למרות שהמגמה החדשה מתפתחת לאט לאט יש לה משמעות חזקה לגרום לבעלים להרגיש בנוח ולהתבסס על רצונות. המחיר שלהם סביר והתחרות בין היצרנים מורידה את העלות עוד יותר ומגדילה את היכולות הטכנולוגיות של השעונים. לכן האחרונים בשוק מספקים לאדם העדפה אם אופנתית, ספורטיבית או מפוארת. יש גם רעיון שמרחף בחוץ לגבי הטכנולוגיה של הדור הבא שבו שעון חכם יכול להיות טלפון חכם בתוך עצמו. לכן דמיינו את ההתקשרות שהם מביאים כערך אישי לא מבחינת עלות אלא ערך כמו אמינות ותפיסה עתידנית חדשה לגמרי שהפכה למציאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.