האם כדאי לשכור חברת שחזור נתונים?

תארו לעצמכם את זה, אתם מקלידים את אחד מהדוחות שלכם וכל מה שנותר לכם לסיים הוא משפט אחד ואז תוכלו סוף סוף להדפיס את המסמך ולסיים להיום. כאשר פתאום האורות כבים, המסך שלך מת, והמחשב שלך לא נדלק עד שהחשמל יחזור. עם זאת, עם פתיחת המחשב ברגע שהחשמל חוזר, אתה מגלה שהמסמך שרק סיימתם נעלם. לא נשמר, לא מודפס – פשוט נעלם.

כולנו חווינו את זה. לפעמים אנחנו שוכחים לשמור את המסמכים שלנו. זה לא עניין גדול אם המסמך ששכחנו לשמור לא חשוב. עם זאת, למזלנו, לעתים קרובות אנו מאבדים את המסמכים החשובים ביותר שלנו. למרבה המזל, יש דרכים שבהן אתה יכול לשחזר נתונים שאבדו. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא שירות אובדן נתונים כדי שתוכל לאחזר את הקבצים היקרים שלך.

שחזור נתונים זמין כבר די הרבה זמן. זה קיים אך ורק למטרת אחזור קבצים שנמחקו או לא נשמרו בתוך המחשב. ברגע שעסקים וארגונים מבינים את החשיבות של קבצי גיבוי, שירותי שחזור נתונים גדלו בפופולריות. כעת, אולי אתה חושב שהמחשב שלך מתקדם, אולי מהשורה הראשונה, ולכן לא אמורה להיות בעיה עם שמירת נתונים. ובכן, זה לא בסדר. לא משנה עד כמה המחשבים מתקדמים, בגלל השפלה של החומרה (שזה בלתי נמנע), הם יקרסו בסופו של דבר. כל המחשבים מועדים לקרוס עקב גורמים רבים כמו כשל בחומרה, טעות אנוש, וירוס מחשב או הפסקת חשמל.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא חברת שחזור נתונים במחיר סביר. אתה יכול למצוא אחד בקלות באמצעות Google או מנוע חיפוש אחר על ידי הקלדת "(המיקום שלך) אובדן ושחזור נתונים", וסינון התוצאות. לאחר שמצאת את החברה הטובה ביותר לשחזור מידע, פנה אליה מיד ובקש הצעת מחיר. דרך נוספת היא לבקש מהחברים והמשפחות שלך חברת גיבוי נתונים. אם יתמזל מזלכם, ייתכן שהם מכירים חברה המספקת את השירותים המדויקים הללו. עם זאת, בגלל שאנשים רבים לא מגבים את הקבצים שלהם כראוי, לאדם הממוצע שלך לא יהיה מושג היכן למצוא חברות גיבוי נתונים. מסיבה זו, לפעמים עדיף למצוא אחד באמצעות חיפוש מקוון.

לגלות את חברת גיבוי הנתונים הטובה ביותר יכול להיות תהליך מסובך. עליך לשקול מספר גורמים לפני בחירת החברה שלך. ראשית, אל תעשה את הטעות להפוך את המחיר לשיקול היחיד שלך. חברות רבות יציעו גיבוי נתונים זול תוך ויתור על איכות ואמינות השירותים שלהן. הדבר השני שאתה צריך לקחת בחשבון הוא הרקורד שלהם. חפש משוב באינטרנט וראה ביקורות של אנשים שהשתמשו בשירות שלהם. זה אמור לתת לך מושג איך הם מנהלים את העסק שלהם.

אל תחכה שהקבצים שלך ייפגמו או שהמחשב שלך יקרוס. גבה את הקבצים שלך עכשיו על ידי שכירת חברת שחזור נתונים עוד לפני שאתה חווה אובדן נתונים. גם אם אתה בטוח באמינות המחשב שלך, עדיין מומלץ גיבוי פשוט של כל הקבצים החשובים שלך. צור את הגיבוי שלך עכשיו וחסוך לעצמך את הטרחה. אל תלמד את הלקח בדרך הקשה. הגן על הקבצים שלך עכשיו. גבה ושחזר את הנתונים החשובים שלך על ידי שימוש בשחזור נתונים זול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.