האם Apple Watch הוא אופנה במסווה?

אתמול השתתפתי בכמה תצוגות בשבוע האופנה של מרצדס בנץ בניו יורק. היו הרבה פפראצי ברחבה החיצונית של לינקולן סנטר שניסו לצלם תמונות של כל פאשניסטיות שיעברו ליד. דגמים רבים יצאו מהביתן הראשי והצטלמו ברחבה וקיבלו יותר פרסום על המותג שהם לובשים. בכל שנה מתקיים שבוע האופנה בכל הערים הגדולות מלוס אנג'לס ועד ניו יורק. בכל יום מעצבים, עיתונות וסלבריטאים אה ואאה במגמות האחרונות והגדולות ביותר שרובן אינן נגישות עבור הקונה המיינסטרים וחלקן אף פעם לא מגיעות לשוק. כמה עיצובים הם פנטזיה גרידא, כמו מכונית קונספט בתערוכת הרכב בז'נבה.

כשזה מגיע לטכנולוגיה של אפל, אנחנו מקבלים את זה רק אחת ל -18 חודשים עד שנתיים. כשהוא מגיע יש כל כך הרבה הייפ וציפייה. כל מה שאפל תציג הרוב רוצה מיד. יש כבר אנשים בתור בספינת הדגל של אפל בשדרה החמישית וברחוב 58 בניו יורק. היום, יחד עם האייפון 6 ו -6 פלוס החדשים, השיקה אפל את Apple Watch. לא רק שזוהי פיסת טכנולוגיה חדשנית שלקח שנים לעצב ולבנות, אלא שהיא אופנתית או לפחות שהיא רוצה להיות.

ה- Apple Watch רקד והתנפל על המסלול. הוא הפגין את ההלבשה שלו בפני הקהל. השעון של אפל זמין בחומרים שונים: זהב, פלדה או אלומיניום והוא מגיע בצבעים שונים. להקות השעון יש גם מספר עצום של עיצובים המאפשרים התאמה אישית לטעם אישי. שלא כמו שעוני יד סטנדרטיים הוא מתחבר לאייפון ויש לו פונקציות ופנים רבות שאפשר לשנות אותן במהירות ללא חדר הלבשה. מה יחשבו מעצבי הביגוד על כל זה? האם הם יאמצו סוג חדש של "מותרות טכניות". בפעם הבאה שתראה מישהו בשמלת מעצבים או חליפה תסתכל על פרק כף היד שלו. האם זה Apple Watch? רוב הסיכויים שאם זה Apple Watch הם יראו לכם ובאותו הרגע יהיה ברור שאפל יצרה קטגוריה חדשה להיות מובילה, "פאשניסטה טק". הוא יכול להגיע למיינסטרים וללבוש אותו יותר מפעם אחת לאירוע. Apple Watch הגעת. כשהמעצבים משבוע האופנה ממתינים לראות כמה הזמנות הם מקבלים, אפל כבר השחילה את המחט ויצרה ביקוש. רק הזמן יגיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.