ההבדלים בין פיתוח תוכנה להנדסת תוכנה

פיתוח תוכנה והנדסת תוכנה הולכים יד ביד בכל הנוגע ליישום תוכנה. פיתוח תוכנה עוסק יותר ביצירת התוכנה וכאשר זה מסתיים, הנדסת תוכנה משתלטת על יצירת מערכות תוכנה. שתי הדיסציפלינות הללו ניתנות להחלפה לפעמים וללא הבדל רב להדיוט. אם אתה רק רוצה שתעצב תוכנה אחת ספציפית, כגון תוכנת מסד נתונים שתעקוב אחר תחביב הצפרות שלך, אז תצטרך רק פיתוח תוכנה. עם זאת, אם אתה רוצה שבסיס הנתונים שלך לצפייה בציפורים יוכל לתמוך בפונקציות מרובות, כגון מסירת דוח עם נתונים סטטיסטיים ותוצאות, סביר להניח שתזדקק למומחיות של הנדסת תוכנה.

מהנדסי תוכנה יישמו ויעצבו יישומי תוכנה באמצעות שימוש במדיומים רבים. יישומי תוכנה אלה ישמשו לאחר מכן למגוון מטרות הכוללות שיטות עסקיות למטרות בידור. יישומי תוכנה אלו הם המאפשרים למשתמשים להפוך את זמנם על המחשב לפונקציונלי ופרודוקטיבי ככל האפשר. סוגי יישומי תוכנה כוללים יישומי שפה, יישומי משרד, חבילות בידור ויישומים לחינוך.

עלות העסקת מפתח תוכנה תהיה נמוכה משמעותית מאשר העסקת מהנדס תוכנה. לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית שלך לגבי מה אתה רוצה שהתוכנה תעשה אתה צריך לתכנן את התקציב שלך, את ציר הזמן שלך ולקבוע מה אתה רוצה שתהיה התוצאה הסופית. תעשיית פיתוח התוכנה ממשיכה לצמוח מדי שנה, כאשר יותר ויותר עסקים מפתחים עבורם תוכנה משלהם הספציפית למה שהם עושים ולמה שהם רוצים שהתוכנה תעשה. רוב החברות כבר ישתמשו בסוג כלשהו של יישום תוכנה, כגון Office Suite, וסביר להניח שלא יצטרכו אפליקציה אחרת שפותחה עבורן. לרוב הכוונות והמטרות יהיה בסדר לשכור מפתח תוכנה עבורך וצרכי ​​העסק שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.