החלפת סוללה לאייפד: הנה שלוש האפשרויות שלך

סוללת אייפד אינה מבורכת בחיים ארוכים. זה יעבוד כמה שנים ואז ימות. כאשר בריאותו מתחילה להידרדר, תתחיל לחוות מספר בעיות. הסוללה עלולה להתחיל להתרוקן מהר מהרגיל. האייפד שלך עלול להיסגר באופן בלתי צפוי. הסוללה עשויה להיטען רק כאשר היא מחוברת לחשמל. וכאשר הסוללה מתה לחלוטין, אינך יכול להשתמש בתכונות אחרות של המכשיר שלך. האייפד שלך הופך להיות חסר תועלת כמו הסוללה. במקום לחכות לשלט DEAD, עדיף ללכת על החלפת סוללה באייפד בסימן הראשון לבעיות בסוללה. זה יאפשר לך להשתמש במכשיר שלך ללא הפרעות מעצבנות.

החלטת לרכוש סוללה חדשה או אייפד שלך? בואו נסתכל כיצד תוכלו להחליף את הסוללה שלכם.

אפל שומרת אם iPad עדיין באחריות

הזמן פגישה עם חנות אפל הקרובה למיקום שלך אם ה- iPad שלך עדיין באחריות מוגבלת של אפל. החנות תחליף את הסוללה בחינם. יתר על כן, אם אתה לוקח את המכשיר שלך לחנות, אתה לא צריך לדאוג לשירות באיכות ירודה או שימוש בחלקים לא סטנדרטיים. הטכנאי שם יחליף את הסוללה הישנה בסוללה מקורית בלבד. עם זאת, אינך יכול לצפות מחנות אפל שתחליף את הסוללה תוך מספר שעות. זהו מקום זמזום המקבל כמות גדולה של בקשות תיקון. אפילו שירות פשוט כמו החלפת סוללה לאייפד עשוי להימשך עד חמישה ימי עסקים.

מרכזי שירות של צד שלישי אם iPad אינו באחריות אפל

פג תוקף האחריות של האייפד שלך? אם כן, אז חנות אפל תחייב אותך בתשלום יקר להחלפת סוללות. אתה עדיין יכול לקחת את המכשיר שלך לחנות אם לא אכפת לך מדמי האחריות המופקעים, הנסיעה הארוכה ותור ההמתנה. אבל אם אכפת לך מכך, יש לך אפשרות שנייה. תוכל להיעזר במרכז שירות של צד שלישי. במרכזים כאלה, טכנאי התיקונים בדרך כלל מחליפים את הסוללה של האייפד שלכם תוך שעה. הם גם יחייבו אותך פחות מחנויות אפל. חלק מהמרכזים הידועים מציעים גם שירות איסוף והורדה חינם. עם זאת, אינך יכול לסמוך על מרכז צד שלישי כפי שאתה סומך על חנות אפל. תחילה עליך לוודא שהוא בטוח ואמין ויש לו צוות טכנאים מיומן. כמו כן, לפני שתמסור לו את האייפד שלך, ברר אם הוא משתמש בחלקים מקוריים של אפל או לא.

עשה זאת בעצמך אם אתה רוצה לחסוך כסף

אם אתה רוצה לחסוך דמי תיקון, נסה להחליף את סוללת האייפד בעצמך. אתה יכול לקנות את הכלים הדרושים ואת הסוללה החדשה באינטרנט, ולאחר מכן בצע את ההוראות המסופקות על ידי הדרכות DIY מקוונות להחלפת הסוללה. עם זאת, אפשרות DIY היא מסוכנת ביותר אם אין לך את הכישורים, או אם מעולם לא העזת בתוך האייפד שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.