המטרה של תוכנת אנטי וירוס

תוכנת אנטי וירוס היא תוכנה שאתה מתקין במחשב שלך כדי שתוכל לקבל התראה כאשר יש לך וירוס. תוכנת אנטי-וירוס תעזור לשמור על בטיחות המחשב שלך מפני תולעים, וירוסים, סוסים טרויאניים ותוכניות אחרות לא רצויות.

התוכנה יכולה גם לעזור לך לנקות את המחשב שלך אם במקרה יש לך וירוס. הדבר שחשוב לזכור לגבי תוכנת אנטי-וירוס הוא שתדאג לעדכן אותה לעתים קרובות כדי לקבל את ההגדרות העדכניות ביותר של וירוס מחשבים מותקנות בתוכנה. אין טעם להחזיק בתוכנת האנטי וירוס אם אתה לא מתכוון לעדכן אותה. תוכל לקבל עדכונים מהספק שמכר לך את תוכנת האנטי-וירוס, כגון Norton.

פעמים רבות ייתכן שכבר יש לך תוכנת אנטי-וירוס במחשב ובמקרה זה הקפד להסיר אותה לפני התקנת התוכנה החדשה שלך. כדי לברר אם יש לך תוכנת וירוסים, בדוק תחת תפריט התחל כדי לראות אם אתה מופיע ברשימה, כגון McAfee או Norton. זכור שרק בגלל שכבר מותקנת תוכנת אנטי-וירוס במחשב שלך, ייתכן שהיא (1) לא עובדת, ו-(2) לא עודכנה במשך זמן רב.

לאחר שהתקנת תוכנת אנטי-וירוס במחשב שלך, תרצה לוודא שאתה משתמש בה כהלכה. ודא שההגדרות במחשב שלך מפעילות אוטומטית את תוכנת האנטי-וירוס בעת אתחול המחשב. אתה תמיד רוצה להיות מוגן. אם אתה מוריד משהו מהאינטרנט תוכנת האנטי-וירוס שלך תודיע לך אם יש בעיה.

אתה יכול גם להשתמש בתוכנת האנטי וירוס כדי לסרוק באופן ספציפי הורדות, או קבצים, שנשלחו אליך באמצעות דואר אלקטרוני. אם אתה מקבל התראה שיש לך וירוס התוכנה שלך תדריך אותך עם השלבים הנכונים להסרתו. ודא שאתה לא ממשיך להשתמש במחשב שלך עד שהנגיף, או התולעת שיש לך, יוסרו. אתה לא רוצה לשלוח דואר אלקטרוני לחברים ולעזור בהפצת הנגיף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.