הפעל את העסק שלך ומכור את המוצרים שלך בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר כיום

ללא ספק פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר כיום, Shopify היא חברת מסחר אלקטרוני קנדית שבסיסה באוטווה ונוצר על ידי, כמו חברות רבות אחרות, אנשים שחיפשו משהו, לא קיבלו אותו והחליטו לעשות אותו ולהיעזר בו הציבור.

Shopify זכתה לצמיחה מהירה לאורך השנים ורכישת המשאבים שלהם, או טוב יותר מותגים לעסקים קטנים אחרים כדי להמשיך לבנות את החברה היא מרשימה. מה שמרשים יותר הוא הסלוגן שקל לזכור שלהם: "בין אם אתה מוכר, במדיה החברתית, בחנות או מחוץ לתא המטען של המכונית שלך, Shopify סיפקה אותך". גרסה טובה יותר היא: "Shopify, המקום הטוב ביותר למכור באינטרנט, באופן אישי ובכל מקום ביניים".

Shopify גם לא משאירה אותך תלוי. הפלטפורמה מארחת פודקאסט ומנצלת מספר משאבים לבעלי עסקים בצורה של פוסטים בבלוג. למעשה, אתה יכול להיות שותף, משקיע או מישהו שפשוט עוקב אחר הפלטפורמה והם לא יאכזבו אותך.

אתה חדש בעסק ובפלטפורמה בכלל? אתה מקבל פוסטים שיעזרו לך להשיג את המכירה הראשונה שלך. אתה שותף? אתה מקבל את המשאבים שאתה צריך כדי לעזור לך להבין טוב יותר ולקדם את הפלטפורמה. אתה יזם מקצועי עם הרבה ניסיון? תאמין בזה, Shopify סיפקה אותך.

אבל לפלטפורמה כזו יש את החסרונות שלה, במיוחד מאז העלייה הברורה של דרופ משלוחים בשנת 2015, שם היא הפכה רוויה באנשים שחושבים שמיקור חוץ של מוצרים מ- AliExpress הוא רעיון טוב (למרות שדרופ משלוחים כבר כאן מאז שאנשים חשבו למכור דברים לאנשים אחרים) וכל מי שנכשל תייג את זה כתוכנית "התעשר מהר", למרות ש-Shopify מעולם לא רמז בפומבי או באופן פרטי שהשימוש בפלטפורמה שלהם מבטיח/מבטיח הצלחה.

למה SHOPIFY?

יש הרבה תכונות שהופכות את Shopify לפלטפורמה סקסית; במיוחד שזה יכול להיות מותאם אישית לפי רצונותיו. הם מפורטים להלן;

• ממשק ידידותי למשתמש.

• תכניות העונות על הצרכים שלך.

• תמיכת לקוחות ברמה עולמית.

• התאמה אישית קלה.

• בלוג לחנות שלך.

• גישה למומחי Shopify שיעזרו בחנות שלך בעלות סבירה.

• חנות אפליקציות עם אפליקציות שיעזרו לך לנהל את החנות שלך ועוד רבות אחרות.

SHOPIFY תוכניות

ל- Shopify יש תוכניות עם תכונות שמתאימות לכל קריטריון שאפשר להשיג. בדרך כלל יש חמש תוכניות Shopify עם תכונות ספציפיות הזמינות עבורן. התוכניות והמאפיינים המתואמים נדונים להלן;

תוכנית ה-LITE SHOPIFY

אם יש לך דף פייסבוק על פעילות או שירות מסוים ויש לך מוצרים שאתה יכול למכור בדף שלך, אז זו התוכנית בשבילך. זה מוגבל למכירה בפייסבוק בלבד ועולה 9$.

תוכנית ה-SHOPIFY הבסיסית

תוכנית זו עולה $29 ויש לה תעריפי כרטיסים של: 2.9%+30¢ עבור כרטיסים קנדיים, 3.5%+30¢ עבור כרטיסי Amex או בינלאומיים ותעריף כרטיס אישי של 2.7%+0¢. אין עמלות עסקה לשימוש בתשלומי Shopify כשער התשלום שלך, אך שימוש בשערי תשלום חיצוניים גובה עמלת עסקה של 2.0% אחוז.

עם תוכנית זו אתה מקבל את התכונות האלה: שני (2) חשבונות צוות, יכולת להוסיף מספר בלתי מוגבל של מוצרים, כמות בלתי מוגבלת של שטח אחסון קבצים, חבילה קמעונאית של $49, הנחת משלוח "טובה" של Shopify, תוויות משלוח מודפסות, 24 /7 שעות תמיכה, ניתוח הונאה, אפשרות ליצור הזמנות באופן ידני, קודי הנחה, אתר אינטרנט ובלוג ולבסוף תעודת SSL בחינם. תכונות שאינך מקבל בתוכנית זו הן: כרטיסי מתנה, דוחות מקצועיים, שחזור עגלות מתקדם, בונה דוחות מתקדם או תעריפים מחושבים של צד שלישי.

תוכנית SHOPIFY

תוכנית זו עולה $79 ויש לה תעריפי כרטיסים של: 2.7%+30¢ עבור כרטיסים קנדיים, 3.4%+30¢ עבור כרטיסי Amex או בינלאומיים ותעריף כרטיס אישי של 2.6%+0¢. אין עמלות עסקה עבור שימוש בתשלומי Shopify כשער התשלום שלך, אך שימוש בשערי תשלום חיצוניים גובה עמלת עסקה של 1.0% אחוז.

עם תוכנית זו אתה מקבל את התכונות האלה: חמישה (5) חשבונות צוות, יכולת להוסיף מספר בלתי מוגבל של מוצרים, כמות בלתי מוגבלת של שטח אחסון קבצים, חבילה קמעונאית של $49, הנחת משלוח "טובה יותר" של Shopify (מהתוכנית הבסיסית) , תוויות משלוח מודפסות, תמיכה 24/7 ביממה, ניתוח הונאה, יכולת ליצור הזמנות באופן ידני, קודי הנחה, אתר אינטרנט ובלוג, תעודת SSL בחינם, כרטיסי מתנה, דוחות מקצועיים ושחזור עגלות מתקדם. תכונות שאינך מקבל בתוכנית זו הן: בונה דוחות מתקדם ותעריפים מחושבים של צד שלישי.

תוכנית ה-SHOPIFY המתקדמת

תוכנית זו עולה $299 עם תעריפי כרטיסים של: 2.4%+30¢ עבור כרטיסים קנדיים, 3.3%+30¢ עבור כרטיסי Amex או בינלאומיים ותעריף כרטיס אישי של 2.4%+0¢. אין עמלות עסקה (כרגיל) לשימוש בתשלומי Shopify כשער התשלום שלך, אך שימוש בשערי תשלום חיצוניים כרוך בעמלת עסקה של 0.5% אחוז.

בתוכנית זו, כל תכונה זמינה עבורך. באופן ספציפי, חמישה עשר (15) חשבונות צוות, יכולת להוסיף מספר בלתי מוגבל של מוצרים, כמות בלתי מוגבלת של שטח אחסון קבצים, חבילה קמעונאית של $49, הנחת משלוח "הטובה ביותר" של Shopify, תוויות משלוח מודפסות, תמיכה 24/7 שעות ביממה, הונאה ניתוח, היכולת ליצור הזמנות באופן ידני, קודי הנחה, אתר אינטרנט ובלוג, תעודת SSL חינם, כרטיסי מתנה, דוחות מקצועיים, שחזור עגלות מתקדם, בונה דוחות מתקדם ותעריפים מחושבים של צד שלישי.

תוכנית SHOPIFY PLUS

תוכנית Shopify plus היא התוכנית ה"מותאמת אישית" של Shopify. בקושי יש מידע על התוכנית הזו מלבד שאתה מקבל את מה שאתה מסכים עליו עם Shopify. אם עסק מתעניין בתוכנית, הוא יוצר קשר עם שותף או מותגים שותפים מסוימים של Shopify והם יגישו/יפנו אותך ל- Shopify. לאחר מכן Shopify תתקשר אליך ותיצור עבורך חנות על סמך הקריטריונים המוסכמים עליך.

ניסיון אישי עם SHOPIFY

המסע האישי שלי עם Shopify היה מאוד מעניין. בשבוע הראשון של פתיחת שתי החנויות הראשונות שלי, היו לי כמה עגלות נטושות. למה כל כך הרבה עגלות נטושות? אתה שואל! מכיוון שחיי במדינת עולם שלישי, ניגריה, לא הצלחתי להשיג מעבד תשלומים. כל האפשרויות הטובות דרשו רישום עסק (עד לאחרונה אך רק לחשבונות חדשים). זה עצוב. אז אם אתה נכשל, תמיד קל יותר להאשים את המדינה שלך ולא את הפלטפורמה. זה כמו להצליף בגוגל כי לא היו להם תוצאות עבור שם/מילה מוזרים שחיפשתם.

החנות הראשונה שלי מכרה סחורה גיקית והחנות השנייה שאני עדיין עובד עליה, מוכרת לונג בורד. אני עדיין לא יכול להשיג מעבד תשלומים ולכן יש לי כמות עצומה של עגלות נטושות בזמן שאני מנסה בו זמנית לגרום לזה להיראות מושך ואמין. לא התייאשתי!

אז, שמרתי את הטוב ביותר לסוף. Shopify מאפשרת ניסיון חינם של 14 יום שלאחריו תצטרך לקנות תוכנית כדי להמשיך להשתמש בפלטפורמה אלא אם תיווצר עבורך חנות פיתוח. עדיין אין פרצה כי ברגע שחנות היא בת 14 ימים; עדיין תצטרך לקנות תוכנית ללא קשר אם היא נוצרה כחנות פיתוח. האפשרות הנוספת היחידה היא לצרף אותך כעובד וכאשר החנות מבצעת 50 הזמנות, תצטרך לקנות תוכנית והחנות תועבר אליך. יש לך גם הזדמנות להעסיק מומחי Shopify כדי לעזור לך עם החנות שלך בהתבסס על מה שהסכמת עליו.

אם יש לך מוצר, בין אם הכנת אותו ובין אם יצרת אותו עבורך ואתה רוצה או מוכן להשקה, אז אין פלטפורמה טובה יותר למכור בה מאשר Shopify.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.