ז'אנרים של משחקי מחשב

אנשים שמשחקים משחקי מחשב לומדים את הסוג (הז'אנר) שמעניין אותם. לאחר מכן, הם מבקשים בחירות המתאימות לז'אנר לפני שהם רוכשים. אבל אדם שרוצה לתת משחק מחשב לבן משפחה או לחבר עשוי לרצות לצפות במשחק המשחק של הנמען על מנת למזער את הסיכון לתת סוג לא נכון.

ז'אנרים של משחקי מחשב כוללים: לחימה, הרפתקאות, פנטזיה, אסטרטגיה, ספורט, סימולציות והוראה. אמנם לא מדובר ברשימת ז'אנרים מלאה, אך סוגים אלה מופיעים בעשרת המובילים. לחימה פונה בעיקר לבנים. לעתים קרובות הם כוללים אלימות, כעס וקטל מציאותי. חפשו דירוג גיל והערות הורים על המשחק, ובעיקר, קבלו את אישור הוריו של צעיר לפני שאתם נותנים משחק כזה במתנה. הבינו ששימוש חוזר ומחקה מחקה הוראה שחוזרת על עצמה.

משחק הרפתקאות יכול לפנות לבנים או לבנות, והם נוטים לעקוב אחר אותם קווי הרפתקאות המצויים בסרטים על פיראטים, סוכנים סודיים או עולמות אבודים. בצורת משחק, חווה הרפתקה במקום לצפות בסרט בלבד. פנטזיה עושה את אותו הדבר בסביבה מיתולוגית שעשויה לכלול קוסמים, מכשפות, דרקונים, הוביטים, זומבים וכו '. חווה תחרות עם משחק ספורט. המשחקים מיישרים קו עם ספורט מסוים, כמו כדורגל, ולפעמים הם מאפשרים לשחקן לשחק את התפקיד של דמות ספורט אמיתית אהובה.

משחק סימולציה מלמד ומאפשר לחוויית הגיימר להפעיל ולהשתמש בציוד. לדוגמה, תוכל לשחק את החוויה של להיכנס למטוס מסוג ססנה 172, להדליק אותו ואז להטיס אותו. סימולציה זו מציגה באופן מציאותי את השחקן כיצד להפעיל את המטוס והיא מדמה טיסה. משחק אסטרטגיה הולך הכי רחוק כדי לטבול את הגיימר בתרחיש עולם (או עולם פנטזיה). האסטרטגיה, בדרך כלל משחקת ברשת, מציבה את הגיימר מול המחשב החזק בו מפיק המשחק משתמש כדי ליישם בינה מלאכותית כדי להביס את השחקן. סוג זה לוקח לעתים ימים ואולי חודשים להשלים. השחקן תואם את המחשבות עם המחשב בסגנון חיים עד שהוא או היא יחליטו לעצור. השחקן חושב על האסטרטגיה לאחר סיום המשחק, אם המשחק היה מאתגר ומהנה. השחקן עשוי לחקור טכניקות חדשות וליצור תוכנית לקראת הצעד הבא שלו להביס את המחשב כאשר המשחק יתחדש.

התאם את ז'אנר משחקי המחשב לגיימר לפני שאתה נותן את מתנת המשחק לבן משפחה או לחבר. אתה עלול להפוך לגיבור של מישהו. כותב Tag1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.