זה כל כך קל – ילד יכול לעשות את זה

הגישה האלקטרונית למדיה מקוונת משתנה כל הזמן. טכנולוגיות חדשות מביאות סכנה וסיכונים ייחודיים וחסרי תקדים לילדים. התנ"ך קובע כי "החכמה היא להגנה זהה לכסף להגנה (קהלת ז ': 12) -" אתה יכול להשיג כל דבר על ידי חכמה או כסף, אבל לחכמה יש יתרונות רבים. "לעזור לילדים להפוך לחכמים כמו כמו כן הבנה כיצד להימנע מסכנות הגלישה באינטרנט היא הכרחית.

האינטרנט לא צריך להיות כלי לאיים ולסכן את ביטחונם של אף אחד, שלא לדבר על … ילדים. בעל הבנה בסיסית של אופן הפעולה של האינטרנט והשימוש בהודעות מיידיות, גלישה בדפי אינטרנט או מעורבות של פעילויות מקוונות אחרות; אל תאשר אחד להיות מבוגר מדי או חסר השכלה ללמוד. ילדים שיש להם גישה לרשת זקוקים להשגחת מבוגר. הורים באמת צריכים להתעדכן במגמות וטכנולוגיה באינטרנט. הורים צריכים לזכור – צעירים רבים מקבלים גישה לענן באמצעות טלפונים סלולריים, קונסולות משחקי וידיאו והתקנים אחרים.

לומדים צעירים לנהוג ברכב בבטחה. הורים יכולים לנקוט בגישה דומה עם השימוש באינטרנט. אי אפשר להגביל לנצח את ילדיהם מהפעלת רכב מנועי, אך הם יכולים להגביל את הגישה והשימוש באינטרנט. אם כי, שתי הפעילויות מסוכנות, מעקב אחר השימוש של ילדים ברשת תוך הודעה שהוא אינך פלישה למרחב שלו או פגיעה בפרטיות – הרשת העולמית היא פורום ציבורי. בארצות הברית, ה- FBI מזכיר כל הזמן אחזקת הורים או גישה לילד שלהם לחשבונות מקוונים, אנשי קשר ודוא"ל באופן אקראי. מחקר ענן בבריטניה גילה כי "כמעט לאחד מכל שבעה בני נוער בגילאי 8 עד 20 יש גישה לאינטרנט בחדר השינה שלהם. חובבי ילדים רבים לומדים וסנגורים ממליצים להורים לשמור את המחשב באזור עסוק בבית. תרגול זה עשוי עוזרים לעקוב אחר פעילות האינטרנט ועשויים לעודד ילדים להימנע מאתרי אינטרנט לא רצויים.

החלטות הנוגעות לשימוש בילדים באינטרנט, משך הזמן והאתרים בהם הם יכולים ולא יכולים לבקר, יכולים לספק קו מנחה מרכזי והבנה מוצקה לגבי הסיכונים והסכנות של הענן.

מעקב אחר בריאותם של יותר מ- 100,000 ילדים אמריקאים מגיל לידה עד גיל 21 הושק על ידי ה- IIOF (המכון הבינלאומי לבריאות) בשנת 2009. מחקר זה אוסף נתונים בעזרת מגוון רחב של כלים. 8,000 מחשבי טאבלט צפויים שימשו ועבור צוות המחקר המתיימרים להעביר נתונים בצורה מאובטחת למרכז התיאום המרכזי באמצעות VPN (רשת וירטואלית פרטית). יש לאחסן נתונים אלה במגורות Oracle ו- SQL Server. "גודל המאגר המרכזי בהחלט יהיה טרה -בתים רבים", אומרת שרה קים, סגנית מנהלת תפעול ולוגיסטיקה במחקר, בראיון למגזין אינפורמציה וויק, כפי שדווחה על ידי מריאן קולבאסוק מקגי.

הערכים הנלמדים – והדוגמאות שהוצגו ירחיקו הרבה יותר בהגנה על ילדים עם גישה לענן. ניטור ומעקב רק יגיעו רחוק. קו תקשורת פתוח עם ילדים הוא קו ההגנה הטוב ביותר נגד פגעי הרשת. הסבר הסכנות של אנשים "רעים" והגדרת פורנוגרפיה הן כמה סיבות לכך שלעולם אסור לתקשר עם זרים.

תוכנות אינטרנט ובקרות תוכנה אינן הוכחה מטומטמת. ספקי אינטרנט רבים (ספקי שירותי אינטרנט) עשויים להציע בקרת הורים הפועלת כ"מעקות "(Ruby on Rails בקיצור RoR, Ruby on Rails (מכונה גם Rails) היא מסגרת יישומי אינטרנט פתוחים, כתובה ברובי (מונחה עצמים) שפת תכנות), לפיתוח יישומי אינטרנט המגובים במסדי נתונים. RoR עוקב מקרוב אחר תבנית Model-View-Control (MVC), שבה מודלים, תצוגות ובקרים משולבים באופן מלא בצורה חלקה) ניסיון לחסום "קופצים" בלתי הולמים ו גישה לאתרים מזיקים. מספר תוכנות אחרות מונעות מילדים לחשוף מידע אישי, כלומר שמות וכתובות.

"צוותי מחקר של ה- IIOF אוספים ומנתחים דגימות ביולוגיות גנטיות וסביבתיות של ילדים מכל קבוצות גזעיות, רמות הכנסה ורמת השכלה ומיקומים", אומר מקגי. "ארכיטקטורת ה- IT חייבת לתמוך בכ -1,000 חוקרים וצוות עובדים פדרלי ביותר מ -100 מיקומים. היא חייבת לעמוד בתקני אבטחת הנתונים והניהול הפדרליים – ועם זאת להיות קלה לשימוש", קים קים.

יישומי VPN ו-.NET משמשים לפרויקט הלימוד. מודולי היישום הטובים ביותר מ- Westat משמשים כמרכז תיאום המחקר-במקביל למגוון ספקים אחרים, למשל, Booz Allen Hamilton ו- IMS Integrator.

המציאות כמובן היא שאי אפשר לעקוב אחרי ילדים כשהם מחוץ לבית. לכן, חשוב להתקין ערכים נכונים אצל ילדים, כך שיקבלו החלטות נבונות יותר כאשר הם אינם נמצאים בפיקוח מבוגר, על מבוגרים השולטים לפרט בבירור מה יהיו ההשלכות אם ישברו את הכללים בנוגע לענן. אם יופרו ייושמו אכיפה של כללים, סנקציות ומגבלות.

עד הפעם הבאה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.