זיהה iTunes פגום iPod? הנה מה שאתה יכול לעשות כדי לשחזר נתונים

שחיתות iPod היא תופעה נפוצה שיכולה להתרחש בכל עת. הסיבות מאחורי השחיתות שלה יכולות לנוע בין נוכחות של שירים מושחתים או קבצים אחרים ועד פליטה לא תקינה מהמחשב וכן הלאה. IPod מושחת יכול להפגין התנהגות מוזרה בזמן הקפאה במרווחי זמן קבועים. למרבה המזל, ניתן לטפל בבעיית השחיתות בקלות. התהליך כרוך בשחזורו, ולאחר מכן העלאת התוכן שאבד שוב ושוב באמצעות גיבוי נקי ומעודכן. עם זאת, אם לא שמרת על גיבוי של הנתונים שלו, אתה עדיין יכול לשחזר את הנתונים שלך במינימום מאמצים ובפחות פחות זמן. פשוט תידרש להוריד תוכנת שחזור יעילה אך קלה לשימוש מהאינטרנט מהאינטרנט.

שקול תרחיש, שבו אתה מחבר את ה- iPod למכשיר ה- Mac שלך כדי להוסיף שירים וקבצים נוספים לרשימה הקיימת. כאשר אתה מנסה לגרור את השירים אל ה- iPod, תקבל הודעה להפעלה מחדש של המכשיר. הפעל מחדש את המכשיר ומחבר את ה- iPod, רק כדי לברר את הודעת השגיאה הבאה:

"iTunes זיהה iPod שנראה פגום. ייתכן שיהיה עליך לשחזר את ה- iPod לפני שניתן יהיה להשתמש בו עם iTunes. תוכל גם לנסות לנתק ולחבר מחדש את ה- iPod."

על מנת לשחזר את הנתונים שלו, יידרש מכם לבצע צעדים מתאימים. עם זאת, לא פחות חשוב שתכיר את הסיבות העומדות מאחורי הטעות לעיל.

גורם

כפי שמתואר בהודעת השגיאה, ה- iPod נפגם ואתה חייב לתקן אותו לפני שניתן יהיה להשתמש בו שוב עם ה- iTunes. הסיבות העומדות מאחורי שחיתות יכולות להיות שחיתות במערכת קבצי ה- iPod, שחיתות עקב שימוש ב- iPod עם מכונות שונות (PC ל- PC או PC ל- Mac), נזק לאשכולות בדיסק הקשיח ועוד.

פתרון הבעיה

ניתן להתגבר על הבעיה על ידי 'שחזור' האייפוד. להלן השלבים:

· הורד והתקן גרסה חדשה של iTunes

· פתח את iTunes וחבר את ה- iPod שלך

· לאחר שתאתר את ה- iPod בלוח המקור ב- iTunes, בחר אותו, תראה את המידע אודות ה- iPod שלך בכרטיסייה תקציר בחלון הראשי של iTunes.

· לחץ על שחזור (אם אתה משתמש ב- Mac, תתבקש להזין את שם מנהל המערכת וסיסמה)

כאשר שחזור מוחק את כל השירים וקבצים אחרים ב- iPod, עליך להיות בעל גיבוי על מנת לשחזר את הנתונים שלו. ניתן לטעון את כל רצועות המוסיקה, קטעי הווידאו, ספרי השמע, הפודקאסטים והמשחקים האהובים עליך ל- iPod שלך ללא טרחה רבה. עם זאת, אם אין גיבוי זמין, עליך לעבור לכלי שחזור ה- iPod של צד שלישי.

שחזור Stellar Phoenix iPod הוא תוכנה אמינה אשר משחזרת נתונים שאבדו – שירים, סרטונים, גרפיקה, תמונות, מסמכי טקסט וכו ' – מדגמי iPod Classic ו- iPod Shuffle. תוכנת שחזור ה- iPod זמינה למשתמשי Windows ו- Mac כאחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.