חברות תוכנת MLM המובילות שכדאי להיזהר מהן ב-2018

תוכנת MLM היא חלק בלתי נפרד מכל עסק MLM שכן היא מחזיקה בבסיס העסק ותוכנת MLM נכונה שהיא מאוד מדויקת, מהירה ומושלמת כדי להגשים את הציפיות שלך היא חובה. חיוני שנבחר את המפתח המתאים לעמידה בדרישות התוכנה שלנו, אחרי הכל, אין מקום לטעויות בעסק שלך. כאן אנו מציגים את החברות המובילות בפיתוח תוכנות MLM בשוק עם הדירוגים והחוזק של העובדים כדי לעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה. אין קריטריונים ספציפיים לדירוג המפתחים, למרות שניתן לקחת בחשבון את התכונות שסופקו, אפשרויות להתאמה אישית והתוספות הזמינות כדי לדרג אותם.

לקחתי בחשבון את הפרמטרים האלה בזמן דירוג החברות לפיתוח תוכנות MLM.

הכנתי רשימה זו על סמך חיפושים באינטרנט, הפניות למגזינים ומידע מפה לפה.

1. תוכנת Infinite MLM מאת IOSS

IOSS היא החלוצות של פיתוח תוכנת MLM בהודו עם יותר מעשור של ניסיון בפיתוח תוכנה כזו. לתוכנה Infinite MLM Software שלהם יש את המספר הגדול ביותר של תוכניות MLM המשולבות בה. אפשרויות התשלום בטוחות ואמינות ביותר ומסופקים תוספות רבות שניתן לשלב בקלות עם התוכנה. זה כולל e-pin, ארנק אלקטרוני, אינטגרציה של CRM, קידום ביטקוין ופיתוח cryptocurrency. ללקוחות יש גם אפשרות להתאים אישית את התוכנה בהתאם לצרכיהם ולתוכניות התגמול והתשלום שלהם. ישנן אפשרויות לטפל במספר שפות ומטבעות.

דירוג אלכסה: 383,389

2.MLM Softworks

תוכנת MLM שפותחה על ידי MLM Softworks, שהיא חברה הודית, טוענת שיש לה פתרון לניהול, שליטה וארגון של עסקי MLM. בנויה על Laravel, התוכנה מגיבה מאוד ומאפשרת למנהל להגדיר תוכנית שכר מותאמת אישית וכללי פיצויים. תכונות הכרחיות כמו אינטגרציה של מדיה חברתית, ניהול מפיצים וחברי downline, טיפול בלידי MLM, עיבוד עמלות ותשלום, הפעלה או השבתה של דחיסה דינמית, מעקב אחר נפח מכירות, סטטיסטיקות רווחיות וכו' נכללו בתוכנה.

דירוג אלכסה: 3,048,051

3. AIS TECHNOLABS

החברה מציעה 100% סקריפט הניתן להתאמה אישית, דבר הנפוץ ברוב תוכנות ה-MLM בשוק כיום. מערכת ניהול התוכן היא כלי מועיל ביותר עבור המשתמשים ללא ידע טכני רב כדי לעדכן בקלות את התוכן של האתר העסקי שלהם. תכונת CRM מסייעת בקידום העסק על ידי יצירת תגובות אוטומטיות לשאילתות. התוכנה מציעה כתובת URL מרובת מנועים כדי לסייע בבדיקת נפח רכישה, דירוג וספירת רגליים. המחיר בינוני והחברה מציעה מגוון שירותים הקשורים לעסקים ב-MLM כמו פיתוח אתרים, פיתוח אפליקציות מובייל ועוד. החברה מציעה תמיכה לכל החיים וייעוץ טכני לכל סוג של בעיה הקשורה לתוכנה.

דירוג אלכסה: 564,315

4. Awapal MLM

המפתחים תיארו את Awapal MLM בתור 'תוכנה עם תכונות נהדרות שניתנות כדי לתת מענה לצרכים עסקיים מגוונים'. בנוסף לתכונות הבסיסיות שהוזכרו לעיל, לתוכנה מערכת CRM שהוקמה כך שהמפיצים יכולים לשלוח מיילים בכמות גדולה ותגובות אוטומטיות ללקוחותיהם. התוכנה תומכת במספר שפות ואף נוספה לה ממיר מטבעות בבחינת אפשרות לעסקים גם בחו"ל. E-Voucher Generator הוצג וישנה אפשרות לייבוא/ייצוא בכמות גדולה של נתונים. העברת כספים לחשבונות שונים היא קלה ביותר עם מערכת ארנק אלקטרוני תקינה. ישנם מתקנים להפקת סוגים שונים של דוחות וניהול מלאי אינו משימה עלייה יותר עם Awapal MLM.

דירוג אלקסה: 700,567

5. VentaForce מאת Sankalp

Ventaforce טוענת ששילבה בו יותר מ-150 תכונות. פותחה על ידי חברת Sankalp ההודית שנמצאת בעסק יותר מ-10 שנים, התוכנה משלבת את כל התכונות הבסיסיות הצפויות מתוכנת MLM יחד עם תכונות נוספות כמו תמיכה במספר שפות, ריבוי מטבעות, ניהול מס, אינטגרציה של מסחר אלקטרוני , ניהול עמלות, ריבוי ספקים ועוד ועוד. כל תוכניות ה-MLM שאומצו באופן פופולרי משולבות בתוכנה. ישנם שערי תשלום משולבים מראש כדי לאפשר עסקאות בטוחות ומאובטחות. יחד עם מודול Admin ו- Member, תוכנת השיווק הרב-שכבתית מספקת מודולי תוספות שונים עם תכונות שונות לניהול העסק ללא מאמץ.

דירוג אלכסה: 890,686

6. ARM MLM

תוכנת MLM זו מגיבה מאוד לכל דבר, ממחשב אישי ועד טלפון נייד, ושולבה בתוכה את כל התוכניות העסקיות העיקריות יחד עם כל מערך החישובים של עמלות ותכניות תשלום. תכונה נוספת היא מערכת ניהול התוכן (CMS) המאפשרת למשתמש לעדכן את פרטי המוצר ותכנים אחרים באתר ללא ידע רב ב-HTML. גנאלוגיה מיוצגת בצורה גרפית והתוכנה תומכת גם במספר שפות. מחולל E-pin מסופק כדי להפחית את הסיכוי להונאה ומתווסף מתקן ארנק אלקטרוני כדי להבטיח עסקאות מהירות וקלות.

דירוג אלכסה: 982,719

7. תאגיד מולטיסופט

Market Power Pro מאת Multisoft Corporation נמצא במקום השלישי ברשימת עשר חברות ה-MLM המובילות. התוכנה עמוסה בהרבה תכונות חיוניות כמו גנאלוגיה בזמן אמת, כלים לניהול אתרים, אפשרויות חיוב אוטומטי ועוד הרבה יותר! החברה ממוקמת בנבאדה, ארה"ב והיא פועלת כבר יותר מ-30 שנה. תמחור תחרותי ותכונות אבטחה ראויות לשבח עבור תוכנת MLM זו. כמעט כל סוגי התוכניות העסקיות של MLM ותכניות התגמול שלה שולבו בתוכנה זו. המנהל יכול לנהל את כל המשתמשים, הן המפיצים והן הלקוחות, ממערכת אחת מרכזית מבוססת ענן אשר מסייעת בניהול קל של העסק כולו.

דירוג אלכסה: 1,766,696

8. EifaSoft Technologies

תוכנת EifaSoft MLM מאת EifaSoft Technologies מבוססת בהודו והצליחה לענות בצורה הוגנת על הציפיות מתוכנת MLM. Eifasoft Technologies טוענת כי EifaSoft MLM היא תוכנת MLM מאובטחת, אמינה, ידידותית למשתמש ומבוססת אינטרנט המספקת מעקב קל אחר לקוחות, סוגים שונים של דוחות לגבי מכירות, הכנסות, הצגה אנליטית וציורית באופן גנאלוגי של לקוחות MLM. לתוכנה עיצוב רספונסיבי כך שניתן להשתמש בה בכל עיצוב ללא בעיות. כל כלי השירות הבסיסיים כמו מחולל E-Pin, E-commerce, SMS ו-E-Wallet שולבו בתוכנה. החיסרון הגדול היחיד הוא שהחברה אינה מציעה ניסיון חינם של התוכנה.

דירוג אלכסה: 1,976,211

9. תוכנת IMatrix

עם ניסיון של יותר משני עשורים בפיתוח תוכנת MLM, IMatrix היא חברה אמריקאית שיש לה קהל לקוחות מרשים למדי להתפאר בה. התוכנה עמוסה בתכונות שהיית מצפה מספק תוכנה מוביל, ומאפשרת למשתמש לצפות ב-downline שלו בפורמט גרפי, לקבוע את הכישורים הנוכחיים והרווחים הנוכחיים שלו. התוכנה היא כמעט קלה לשימוש ומושכת מבחינה ויזואלית. גם תוכנה זו יכולה להתמודד עם מספר מטבעות, אפשרויות תשלום ומספר שפות. חברים יכולים לגשת למידע שלהם בזמן אמת מכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר נתמך.

דירוג אלכסה: 7,589,451

10. תוכנת AJ Matrix MLM

AJ Matrix היא תוכנת MLM מבוססת PHP שפותחה על ידי חברה בריטית מבוססת AJ Matrix. לתוכנה יש את כל התכונות הצפויות מתוכנת MLM. התוכנה מתאימה לכל התכניות העסקיות של MLM בשוק ומשלבת איתה ניהול E-Pin. ישנם מתקנים להתאמה אישית של התוכנה לפי צרכי הלקוח. החברה מבטיחה ללקוחותיה תמיכה 24×7 בטלפון ובמייל. התוכנה יכולה להיות מצוידת כדי להכיל זליגה אוטומטית ויכולה לחשב את הבונוס והעמלות.

דירוג אלכסה: 13,282,170

הקישורים לאתרי האינטרנט של ארבע החברות המובילות מפורטים להלן. תבדוק אותם!

1. תוכנת Infinite MLM מאת IOSS – https://infinitemlmsoftware.com/

2.MLM Softworks – http://www.mlmsoftworks.com/

3. AIS TECHNOLABS – https://www.aitechnolabs.com/mlm-software/

4. Awapal MLM – https://awapal.com/

ישנן חברות תוכנת MLM המתפתחות ברחבי העולם מדי יום. זוהי בחירה קשה, אנו מסכימים, במיוחד בחירה במשהו שיכול להכריע את גורל העסק שלך. למרות שיש אינסוף אפשרויות בשוק, הצלחנו לבחור כמה על סמך הפונקציונליות הכללית והמחירים בראש סדר העדיפויות שלנו. מקווה שרשימה זו תעזור בבחירתך הסופית! מזל טוב לקריירה עסקית מוצלחת של MLM.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.