חומרי חיטוי לטלפונים אור UV: האם הם באמת עובדים?

לאחר קריאת כותרת זו, סביר להניח שאתה תוהה אם אתה באמת זקוק לחומר חיטוי לטלפון. למרות שמוצר זה עשוי להיראות מיותר, הוא עשוי להועיל מאוד לבריאותך ולבטיחותך.

לאורך כל היום, אתה נוגע בכמות עצומה של אובייקטים. כל אחד מהאובייקטים הללו הוא ביתם של אינספור חיידקים. חיידקים אלה מתפשטים באמצעות מגע פיזי. כשאתה נוגע במשטח החיידקים האלה מכסים את הידיים שלך. אם אתה דומה לרוב האנשים, אינך שוטף ידיים בכל פעם שאתה נוגע בחפץ. עם זאת, סביר להניח שאתה נוגע בטלפון שלך לפחות עשרים פעמים ביום. החיידקים מהידיים שלך מכסים כעת את פני השטח של הטלפון שלך. רובנו מקפידים על היגיינת ידיים טובה, אך כמה מאיתנו יכולים לומר שאנחנו שוטפים את הטלפונים שלנו כל יום?

חומרי חיטוי לטלפון אור

לרוע המזל, רבים מאיתנו שוטפים את הטלפונים שלנו כמה פעמים בחודש. אם זה. זה מאפשר לשטח הטלפונים הניידים שלנו להפוך לביתם של חיידקים עצומים ומגוונים. בשלב זה, סביר להניח שאתה נגעל. אבל, אל תדאג. בשל ההתקדמות הטכנולוגית, יש דרך קלה ומהירה לחטא את פני השטח של הטלפונים הסלולריים שלנו.

חומר חיטוי לטלפונים UV יכול להיפטר ביעילות מהטלפונים שלנו מהחיידקים המטרידים האלה. סוג זה של מחטא לטלפונים סלולריים פועל באמצעות שימוש באור אולטרה סגול. אור זה הוא צורה של קרינה הנעת במהירות. הוא נע במהירויות שנעו בין 180 ננומטר ל -280 ננומטר. קרינה זו מסוגלת לשימושים חיידקים ומחטאים.

מה שהם עושים

חומרי חיטוי לטלפונים לאור UV משרתים מטרה אחת חשובה. מטרה זו היא לחטא את פני השטח של המכשיר כף היד שלך. הם בעצם מסלקים את פני השטח של הטלפון הסלולרי שלך מחיידקים וחיידקים מזיקים. UV יעיל כנגד SARS ודוגמניות אחרות. כרגע נערכים מחקרים לבדיקת השימוש ב- UV נגד וירוס הקורונה.

אור UV משמש כיום לחיטוי משטחים וציוד בבתי חולים ובמתקני טיפול אחרים. בשנים האחרונות השימוש באור UV לחיטוי משטחים הפך נפוץ מאוד. הטכנולוגיה שילבה את השימוש באור סינתטי זה להילחם בחיידקים.

מה שאתה צריך לדעת

עם זאת, ישנם מספר דברים שעליך לדעת לפני השימוש ב- חומר חיטוי לטלפונים UV. האור הוא קרינה אולטרה סגולה C. כמו כל סוג אחר של קרינה, היא עלולה להוות סיכון לבריאותך. לכן חשוב לקרוא את כל תוויות האזהרה ולפעול לפי ההנחיות או ההנחיות המסופקות על ידי היצרן. ניתן להימנע לחלוטין מהסיכונים הכרוכים בנורות UV בתנאי שתעקוב אחר ההנחיות ותנקוט באמצעי הזהירות הדרושים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.