חשיבותו של חינוך מחשבים למורים

העולם של היום מנוהל על ידי מחשבים והגיע הזמן שהמורים יבינו זאת. הרעיון ללכת לספרייה ולקרוא ספר אינו אידיאלי עבור התלמידים של היום. התלמידים מעדיפים להיכנס לאינטרנט ולקרוא נושא בדף אינטרנט, ולא ללכת לקרוא ספר שלם או לחמם את החלק שהם מחפשים. אז אם אתה מורה, מה אתה צריך לעשות? חינוך מחשבים למורים הוא מה שכל בית ספר צריך לעשות.

מורים, ולעניין זה כל מחוזות בתי הספר, צריכים להתחיל לשלב טכנולוגיה בכל הכיתות ומאמר זה יגיד לכם כיצד.

חינוך מחשבים למורים לא אמור להיות כזה עניין, כי כל המורים שזה עתה החלו כנראה כבר יודעים כיצד לשלב טכנולוגיה בכיתות, כך שתצטרך ללמד רק את מי שלימד זמן מה.

אולם כיצד אתה משלב טכנולוגיה בכיתות הלימוד שלך? זו השאלה שכל המורים שואלים והנה התשובה. מחקר הוא הדבר הראשון שבו משתמשים התלמידים באינטרנט. ספריות בתי ספר רבות ואפילו כמה ספריות ציבוריות אינן מספקות לתלמידים את המידע הדרוש להם בנושאים מסוימים, אך כמעט תמיד האינטרנט יכיל את המידע הדרוש לו. הבעיה היחידה עם זה היא איכות המידע, אך המורים יכולים לבדוק זאת על ידי התבוננות ברשימות כף הרגל של המאמר כדי לראות מהיכן המידע הגיע.

בתי ספר רבים נותנים כעת לתלמידים לעבור מבחנים על גיליון שנקרא סקנטרון או צורות אחרות שלו. סקנטרון הוא גיליון שבו יש לך 50 שאלות מכל צד, בסך הכל 100 שאלות, וניתנות לך שאלות מרובות בחירות AE. המורה ימסור לך Scantron שבו אתה עונה על השאלות ועל דף הבדיקה, ה- Scantron הוא רק גיליון שבו אתה מבעבע באחד ממערכי הרוחב. לאחר מכן המורה מכניס את התשובות למחשב ומכונה מיוחדת קוראת את ה- Scantron ומדרגת אוטומטית את המבחן מהתשובות שהמורה הכניס למחשב.

מלבד מחקר וניסויים ישנן דרכים רבות אחרות לשלב מחשבים בהוראה שלך. כיום יש מסכי הקרנה המאפשרים לכתוב עליהם והופכים אותם בעצם ללוח לבן. אתה יכול לצפות בסרטים על הלוח הלבן, לעצור את הסרט ולצייר את הסרט. זה מאוד מועיל למורים להיסטוריה מכיוון שזה מאפשר להם ללמד את הקרבות וכו '.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.