טיפים ועצות מובילים בנושא מחשבי שולחן עבודה

האם אתה מעוניין לרכוש מחשב חדש? האם אתה מבולבל כיצד לקנות אחד? אתה לא לבד. הרבה אנשים מרגישים כך. המשך לקרוא כדי לברר מה אתה צריך לדעת.

מצא מישהו שנפטר משולחן העבודה שלו. אנשים רבים היום הולכים על טאבלטים ומחשבים ניידים, ובגלל זה אתה יכול למצוא מחשב שולחני טוב במחיר נחמד מאוד. בדרך כלל המחשבים האלה בכושר מצוין, אבל לפני שאתה מציע הצעה, וודא שהוא פועל כשורה.

בצע בדיקת אתחול אם אתה מוצא שהמחשב שלך פועל לאט ממה שהוא אמור. הפעל את תוכנית MS Config, הנמצא בתפריט ההתחלה. תפריט זה יראה אילו תוכניות מופעלות בכל פעם שהמחשב מופעל. אם יש תוכניות שאתה משתמש בהן לעתים רחוקות, לחץ עליהן כדי שלא יתחילו בעת אתחול המחשב. זה יעזור למחשב שלך להאיץ.

תסתכל על התוספים בעת רכישת שולחן עבודה. רוב הדגמים כוללים אביזרים אופציונליים. הקפד לרכוש רק את מה שאתה צריך. כמו כן, ודא שהתוספות אינן זמינות במקומות אחרים בהרבה פחות. כל דבר שנרכש מיצרן המחשבים עצמו מתומחר בדרך כלל הרבה יותר גבוה.

מדוד כמה שטח יש לך באזור שאתה מתכנן לאתר את המחשב השולחני שלך. למחשבים שולחניים יש וריאציות גדולות בגודלם. לחלקם יהיה פרופיל קטן, בעוד שאחרים יתפסו שטח אנכי רב. עליך להבין מה אתה באמת יכול להתאים לחלל שיש לך.

אם אתה רוצה שהמחשב שלך יפעל כל יום ברמה גבוהה, הקפד לנקות את האבק מבפנים מדי שבוע. הברג את המארז והרסס את הפנים באוויר דחוס בפחית. פעולה זו שומרת על פנים הפנים של המחשב שלך נקי ומאפשרת למערכת הקירור לשמור על החומרה בטמפרטורות טובות.

וודא שישנה סוג של אחריות בעת רכישת המחשב. זה יקל על הנטל הכספי אם זה יישבר. בדרך כלל תוכל לחזור לחנות בה רכשת אותו ולבצע תיקונים או להחליף את המחשב.

אם אתה חושב על שולחן עבודה של Mac, אך יש לך תוכניות מחשב, שקול להשקיע בעותק של Parallels for Mac. Parallels for Mac מאפשר לך להריץ Windows וירטואלי ב- Mac. באמצעות שיטה זו, תוכל להריץ יישום מחשבים בבעלותך. זכור כי יש לרכוש את מערכות ה- PC בנפרד.

יצרנים רבים כבר אינם כוללים את כל התיעוד הדרוש על הנייר; במקום זאת, הם מפרסמים אותו באינטרנט. וודא שלא תגיע לקשר אם אינך יכול להתחבר לאינטרנט.

אם ברצונך להעביר קבצי וידאו גדולים, חשוב על מחשב בעל כונן DVD אופטי הניתן לכתב. לכונני תקליטורים אין יכולת לאחסן קבצי מדיה גדולים יותר. אם זה המקרה, חובה להגדיל אותו לכונן DVD. זה יעלה לך יותר, אבל בסופו של דבר אתה תהיה אסיר תודה על השדרוג.

אם אתה מישהו שמתעניין בתנועה הירוקה, יש מחשב שנקרא מיני PC. הם דורשים מעט חשמל, אך בדרך כלל מציעים עיבוד מספיק לביצוע משימות נפוצות. אם אתה נכנס לאינטרנט כדי לבדוק דוא"ל, פייסבוק, בנה מסמכים, ומכונה כזו צריכה להתאים לצרכים שלך.

אל תתעסק בירידות מחירים. אנשים רבים צופים בעסקאות כאשר הם נכנסים לשוק קניית מחשבים שולחניים. הם אף פעם לא עוקבים אחרי שהם תמיד מחכים לעסקת הקסם הזו. חברות רבות יודעות איזה סוג של מחירים חברות אחרות גובות, כך שהמציאות היא שרוב ההנחות ייראו אותו דבר כמו ההנחה הבאה.

אין צורך להרגיש מאוימים ברכישת מחשב! מאמר זה יראה לכם את הדרך הטובה ביותר ללכת בעת ניסיון לרכוש מחשב. הדפס את הקטע הזה והביא אותו לחנות. אם עדיין יש צורך בסיוע, פנה לעובד בחנות לעזרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.