טיפים לאבטחת מחשבים – כיצד תוכל לבחור את ההגנה הנכונה עבור המחשב הביתי או העסק שלך?

האם כדאי להשקיע בתוכנית אבטחת מחשבים מקיפה או שמא כלי אנטי וירוס ותוכנות זדוניות בחינם מספקים הגנה מספקת? הרבה מומחים בימים אלה באמת ממליצים על הגנה הכוללת, שכן הכלים החינמיים יכולים רק להגן עליך כל כך הרבה. בנוסף, הם בדרך כלל מגיעים עם מודעות מעצבנות ומאטים את המערכת.

החדשות הטובות הן שרוב חבילות האבטחה של Pro זמינות כניסיון חינם, כך שתוכל לנסות אותן לפני שתחליט אם יהיה כדאי לבצע את הרכישה או לא.

אם אתה משתמש עסקי, בהחלט תזדקק ליותר ממוצר אנטי וירוס בחינם. תזדקק להגנה טובה על חומת אש, הגנת תוכנות כופר, אבטחת שרתים, הגנה על נקודת קצה, הגנה על שער אינטרנט, הצפנת נתונים וכו '. פתרון האבטחה האידיאלי יציע סיוע בניהול ופתרון בעיות בכל פעם שהחברה שלך צריכה את זה.

עבור משתמשים ביתיים, הפתרון הטוב ביותר הוא אי שם באמצע. בדרך כלל תוכניות אנטי-וירוס בחינם אינן מספיקות והאבטחה ברמה העסקית גבוהה מדי. תזדקק להגנה על מדיה חברתית, דוא"ל ואיומי אינטרנט. פתרון אבטחה טוב למחשב צריך לכלול מודול שיגן עליך מפני אתרים עם תוכן זדוני. תמיד עדיף להתמודד עם וירוסים ותוכנות זדוניות בדפדפן מאשר לחסל אותו כשהוא מגיע למחשב.

אם אתה עושה את רוב הכספים שלך באופן מקוון ואוהב לקנות בחנויות מקוונות, הגנה פיננסית היא תכונה חיונית בתוכנית אבטחת מחשבים. שמור על כספיך, פרטי הבנק, כתובתך ומידע פרטי אחר כל הזמן, כך שתוכל לבצע עסקאות פיננסיות עם שכבות הגנה מרובות.

ידידותיות למשתמש כחלק מתוכניות אבטחת מחשבים

שיקול חשוב נוסף הוא ידידותיות למשתמש. משתמשים צריכים להיות מסוגלים לנהל את האבטחה שלהם מכל מקום באמצעות החשבון שלהם. יש להציג את כל אפשרויות התצורה בצורה פשוטה. לא אמורות להיות בעיות בניווט בממשק. אבטחת מחשב תהיה בזבוז של כסף אם אינך יכול אפילו להבין כיצד להשתמש בה. אם יש הגדרה שאינך מבין, צריכה להיות מצגת זמינה שתסביר למה היא מיועדת וכיצד ניתן להשתמש בה.

אמנם משתמשים רבים הם מתחילים וסומכים על הגדרות ברירת המחדל, אך יש כאלה שרוצים שליטה מלאה בתצורה. תוכנית אידיאלית תציע הן קלות שימוש למשתמשים פחות מנוסים והן את היכולת לשלוט בתצורות עם משתמשים מתקדמים יותר.

קרא סקירות של מוצרי אבטחת מחשבים על ידי משתמשים אחרים וחברות בדיקות מעבדה עצמאיות כדי לקבל מושג כיצד משתמשים ממוצע ומומחים רואים זאת. חברה אחת במיוחד שמקבלת הרבה דירוגים גבוהים על ידי ארגונים כמו AV-Comparatives ו- AV-TESTS היא קספרסקי. החברה מציעה פתרונות אבטחה כולליים ומנויי אנטי וירוס במחירים נוחים למשתמשי בית ועסקים בכל גודל.

השתמש בקופונים של מעבדת קספרסקי על המוצר שלדעתך יתאים ביותר לצרכיך, בין אם יש לך דרישות אבטחה לעסק ובין אם אתה פשוט זקוק לשכבות הגנה נוספות למחשב הביתי שלך. מכיוון שיש כל כך הרבה ביקורות חיוביות של קספרסקי, אתה לא יכול לטעות עם הביקורת שלה אבטחת מחשב הצעות הנחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.