טיפים לשקול קניית מחשב מחודש

האיכות והאיכות הבלתי מעורערת של מחשבים משופצים מובטחת על ידי היצרנית. רוב המחשבים האישיים לא מוחזרים לאור העובדה שהם חסרים. הם באמת מוחזרים בגלל חרטה של ​​הרוכש או כישלון הלקוח להבין כיצד לנצל זאת ביעילות. "משופץ" עשוי לעורר תמונות לא ממש מנחמות של קמעונאים ויצרנים המשחזרים פריטים לא מושלמים, ערמות של דברים נופלות תחת המטריה "המחודשת". מדי פעם, לקוח מחזיר פריט בהנחה מבלי לפתוח את המארז או לנצל את הדבר לפי כל דמיון.

אין בו שום דבר רע, אך לא ניתן למכור אותו כחדש ויש להציע אותו כפריט משוחזר-לעתים קרובות בהנחה עמוקה (בסביבות 15 עד 30 אחוזים). מחשבים ניידים משופצים, טלפונים סלולריים וחומרה שונה הם פריטים שהוחזרו לקמעונאי או ליצרנית, ולאחר מכן תוקנו והחזירו למבצעים מיוחדים בזמן ההשקה. הדברים הם כפי שהם, אם אתה עסוק בחסכון של כמה דולרים, האם זה מבשר טוב לרכוש גאדג'טים משופצים? על מה כדאי לך לפקוח עין? כמו כן, מה קורה אם משהו יוצא רע?

להלן מספר עצות עם הנקודה הקשורה:

היזהר ממדיניות ההחזרה: אפל מציעה הסדר החזרה של 14 יום לפריטים חדשים ומשופצים כאחד. כך או כך, יצרנית המדפסות Epson נוקטת לאחר גישת העסקה האחרונה בדגמים משופצים, ואינה נותנת לך שום סוג של תגובה במקרה שמשהו יוצא רע.

חפש תקופת אחריות ארוכה: רכישת פריט מתוקן עם אחריות חזקה היא פשוטה, במקרה שאתה יודע היכן לחפש. קמעונאים בדרך כלל מציעים אחריות לא משמעותית של 30 יום או אחריות ממוצעת של 90 יום, אך אפל נותנת אחריות לשנה. כמה סניפים, כולל אמזון, אינם מעניקים אחריות בשום צורה, אלא תשלום עבור הסכם שירות שיקול דעת על פריטים ספציפיים.

רכישה ממותגים שאתה סומך עליהם: רכישת מחשב נייד משופץ מבית בסט ביי, ששולחת את כל הפריטים המשופצים לאנשי מקצוע בתחום התיקונים המאושרים, היא כנראה בטוחה יותר מהשגת אותו טאבלט מחנות התיקונים הסמוכה. למקרה שאתה רוכש ממקור שאינו ידוע מדי.

בכל נקודה שאפשר להעלות על הדעת, רכשו את שיפוץכם באופן ישיר מיצרן או מתקן תעשייתי שאושר על ידי ארגון שיפוצים או מאתר עצום ומכובד. לדוגמה, לאמזון יש כמויות אדירות של סידורים מדהימים במחשבים מתוקנים. בחירה לרכוש מחשב משופץ ולא אחר היא לבבית באופן אקולוגי להפליא.

קניית מחשב מתוקן שומרת מחשב ישן מחוץ להטמנה. לצד זאת, רוב המוכרים יציעו להתמודד עם העברת שולחן העבודה שאתה מחליף (במקרה שאתה מחליף אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.