טיפים לתפקיד בוחני משחקי מחשב – האם יש צורך בבוחני משחקים?

עבודות בודקי משחקי מחשב יכולות להיות מתגמלות ומשתלמות, אך לעתים רחוקות מאוד נודע לאפשרות 'הצד האפל' או הצד הלא סקסי. זה תמיד עטוף במתנה ונמכר כ:

• הרוויח $ 100 על ידי משחק משחקי וידיאו כמה שעות ביום
• אין צורך בכישורים
• אם אתה נהדר במשחקי וידיאו, קבל תשלום על עשיית מה שאתה אוהב
• אתה קובע שעות משלך
• לעולם אינך צריך לדאוג לחשבונותיך שוב

הרשימה נמשכת אבל אני אעצור שם. כנראה שיש איזושהי אמת בחלק מהנקודות שלעיל, אבל מה שהמשווקים לא מצליחים להגיד לך זה הצד ה'אמיתי ',' האפל 'או' הלא סקסי 'של העבודה. לא הכל זוהר כפי שהיו רוצים שתאמין. למעשה, עצם העובדה שזה נקרא עבודה צריכה להיות רמז גדול.

עבודות בודקי משחקים הן פורטלים קלים דרכם תוכלו להיכנס לתעשיית המשחקים אך הם גם תחרותיים למדי. הם גם 'עמדות השרת' של תעשיית המשחקים. הכסף שלהם ללא ספק נעשה עוד למעלה בסולם. עם זאת לכולנו יש קריאה בחיים ואין טעות להתחיל מלמטה ולעבוד למעלה; למעשה זה אצילי מאוד.

עם זאת, ברגע שתקבל דריסת רגל דרך פורטל תעשיית המשחקים כבוחן משחקים, תצטרך להרוויח את הסטטוס שלך ולהוכיח שאתה לא רק בוחן משחקים טוב, אלא גם מראה את הפוטנציאל לעלות בסולם. אז הנה כמה טיפים להשגת בדיוק זה:

1. דע למה אתה נכנס. שאל מישהו שכבר נמצא בתעשייה או שהיה בה, בדוק את החברות ואת המשחקים שהפיקו. בדוק גם ביקורות צרכנים על משחקים קודמים. עם הידע הזה כבר ביטלת חלק מהתחרות שלך. אתה יכול גם לתכנן את זווית ההתקפה שלך כדי לקדם אותך עוד לפני התחרות.

2. תנו ל'באגים 'ו'תקלות' להפוך לחבר שלכם. בכך אני מתכוון, לפתח את המיומנות שלך לרמה כזו שאפשר אפילו להקדים את ה'יצורים 'האלה בתוכנה. זה יציב אותך בראש וכתפיים מעל המתחרים שלך. זוהי גם האיכות בה מנהל אבטחת האיכות שלך ישתמש כדי להעריך (לשפוט/להעריך) את הביצועים שלך.

3. בזמן שאתה מפתח את היכולות המעשיות או המעשיות שלך, וודא שאתה עוקב אחר רשומות ההסמכה שלך. ניתן להשיג את הקורסים באופן מקוון או השתתפות פיזית. זכור שאתה לא רוצה להישאר במדרגה התחתונה יותר מדי זמן, אתה רוצה לעבור לרמות גבוהות יותר שבהן תוכל לקרוא לצילומים וללמוד בודק משחק טרי שנכנס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.