טיפים שימושיים לבניית מחשב המשחקים הטוב ביותר

כל גיימר ירצה שהמחשב שלו יהיה מחשב המשחקים הטוב ביותר בקרב עמיתיו. לפעמים, עם מעט ידע וטיפים וטריקים, אפשר לבנות את מחשב המשחקים הטוב ביותר ולהציג אותו בפני עמיתיכם. מאמר זה יראה לכם כיצד:

1) אתה לא יכול להשיג את מחשב המשחקים הטוב ביותר מקמעונאי מחשבים

אם אתה רוצה להשיג את מחשב המשחקים הטוב ביותר, עליך לבנות משלך. לשחקנים שונים יש דרישות שונות למכונת המשחקים שלהם. אלא אם כן אתה מוכן לשלם מחיר גבוה, לא תוכל לקנות מחשב מסחרי העונה על כל צרכי המשחק שלך. האפשרות היחידה שיש לך היא לבנות מחשב משחקים משלך.

2) אתה לא צריך להיות עשיר כדי לבנות את מחשב המשחקים הטוב ביותר

אין צורך לשרוף חור בכיס כדי לבנות את מחשב המשחקים הטוב ביותר. עם קצת בדיקת נאותות, בצע קצת מחקר שוק והשווה מחירים ברחבי השוק. סוחרים כמו TigerDirect ו- NewEgg נותנים הנחה קבועה למוצרים שלהם ותוכל לחסוך הרבה כסף אם תתפוס אותם במהלך תקופת המבצע שלהם.

3) החלקים היקרים ביותר לא חייבים להיות החלק הטוב ביותר

מתישהו, הדגם העדכני ביותר או הדגם היקר ביותר לא חייב להיות החלק הטוב ביותר עבור המחשב שלך. זה דורש רכיבים שונים כדי לעבוד יחד כדי ליצור את מערכת המחשב הטובה ביותר. בעת בחירת חלק מחשב, מה שחשוב הוא עד כמה הוא יכול להשתלב עם שאר הרכיבים. תאימות חשובה יותר מביצועים אישיים. איזה תועלת יש אם אתה מוציא הרבה כסף על המעבד ה -4 ליבות העדכני ביותר ומגלה שלוח האם שלך אינו תומך בו?

4) אינך צריך לשנות את כל המחשב האישי כדי להחזיק את מחשב המשחקים הטוב ביותר

זוהי תפיסה מוטעית שאתה צריך לשנות את כל מכונת המשחקים כדי לבנות את מחשב המשחקים הטוב ביותר. אם כבר יש לך מערכת עצמות טובה, מה שאתה צריך לעשות הוא לשדרג את החלקים הדרושים ומחשב המשחקים שלך יכול לשאוג לחיים באופן מיידי.

5) המותג חשוב

אלא אם כן אתה רוצה לראות תקלה במערכת המחשב שלך כל כמה ימים, חשוב שתרכוש את החלקים מיצרנים ממותגים עם בקרת איכות קפדנית. מותג לוח אם כגון Gigabyte, ABIT, ASUS הם כמה מותגים איכותיים שאפשר לשקול

אם אתה מקפיד על הטיפים המפורטים למעלה. אתה תהיה בדרך לבנות את מחשב המשחקים הטוב ביותר. המחיר אמנם יכול להוות בעיה, אך עדיף לא להתקמצן על חלקי מחשב חשובים כמו לוח אם, מעבד, זיכרון RAM וכרטיס מסך מכיוון שיעלה לכם יותר לשדרג בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.