טיפים שיעזרו לך לשחזר נתונים שאבדו

אובדן תיק חשוב הוא אובדן שנותן הרבה מתח. עם זאת, אינך צריך להיכנס לפאניקה יותר מכיוון שישנן דרכים רבות להחזיר את הקובץ. כולנו היינו שם. כמעט סיימת עם הפרויקט שלך והמחשב קורס. ברגע שזה למעלה, אתה כבר לא רואה את הקובץ שלך. אם ברצונך לשחזר את הקבצים שלך, הקפד לעבוד בזהירות. להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לך להחזיר את הנתונים האבודים שלך. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

1. בדוק את סל המיחזור

זהו שלב חשוב באמת. וודא שאתה עושה את זה קודם או שאתה עלול לבזבז הרבה זמן על כלום. כאשר אינך רואה את הקובץ שלך בתיקייה הרלוונטית, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את סל המיחזור. לפעמים, בסופו של דבר אנו מוחקים קובץ חשוב כאשר אנו עובדים עם ערימת קבצים גדולה. לכן, הקפד לפתוח את סל המיחזור תחילה. אם הקובץ קיים, תוכל לשחזר אותו במהירות. הבעיה נפתרה!

2. בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך או את החשבון מבוסס הענן

לעתים קרובות, מספר גירסאות של אותם קבצים נמצאות בתיקייה שנשלחה בתיבת הדואר הנכנס. ייתכן ששלחת את אותם קבצים לחברים, לעמיתים ולמשפחה שלך, למשל. ייתכן שהקובץ יהיה בחשבון שלך מבוסס ענן.

גם אם הקובץ שיש לך בתיבת הדואר הנכנס שלך הוא הגרסה הישנה יותר, לא תצטרך להתחיל מחדש. אתה יכול להקדיש כמה דקות לעבודה על הקובץ כדי לעדכן אותו. אל תשכח לבדוק גם את כרטיס הזיכרון שלך.

3. הפעל את תוכנית הגיבוי שלך

מומלץ ליצור גיבויים של הספריות או הכונן הקשיח שלך על מנת להימנע מאיבוד קבצי העסק החשובים שלך. בדרך כלל, מערכת ההפעלה Windows מגיעה עם יישום גיבוי שיכול ליצור גיבוי של התמונות והמסמכים שלך באופן קבוע. רוב התוכניות יכולות לבצע גיבויים מצטברים, מה שאומר שאתה לא צריך לדאוג יותר לאבד את המסמכים שלך.

4. התקן תוכנית לשחזור נתונים

אתה יכול לבחור מתוך הרבה תוכניות לשחזור נתונים שנמצאות באינטרנט. הם יכולים לסרוק את הכוננים הקשיחים של המחשב שלך לאיתור מסמכים שאבדו או נמחקו. כל שעליך לעשות הוא להתקין את אחת התוכניות הללו ולחץ על כפתור הסריקה. ברגע שתסיים את הסריקה, ייתכן שתחזיר את כל הקבצים שלך. תוכל לחפש את הקובץ לפי גודל, שם או סוג בהתאם לצרכיך.

התהליך עשוי להימשך זמן רב בהתאם לגודל הכוננים הקשיחים שלך. תקופת ההתאוששות תלויה גם במהירות המכונה שלך. מכונות מהירות יותר יכולות להשלים את העבודה במהירות.

סיפור ארוך, אם אתה מחפש דרך להגן על הנתונים שלך, וודא שיש לך מחשב שפועל ביעילות. אם המחשב שלך קורס שוב ושוב, רוב הסיכויים שתאבד את הקבצים שלך. כמו כן, יצירת עדכונים קבועים היא גם רעיון טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.