טיפים שכדאי לשקול בעת חיפוש תוכנת שחזור נתונים של Windows

נתונים נחשבים לנכס היקר ביותר עבור ארגון עסקי קטן, בינוני או גדול. לכן, הגנה עליו מכל סוג של אובדן וירטואלי חשובה לא פחות. על מנת למנוע מהנתונים שלך סיכונים, עליך להתאים אסטרטגיה רבת עוצמה המתפקדת היטב גם בתרחישים הגרועים ביותר של אובדן נתונים. מצבי אובדן הנתונים הנפוצים ביותר עשויים להיווצר עקב מחיקה בשוגג, כשל במערכת, נזק לוגי, עיצוב מחיצות/דיסק, תקלות חומרה, שחיתות MFT, חדירת וירוסים וכן הלאה. הגנה על העסק או הנתונים האישיים שלך ממצבים כאלה יכולה להיעשות רק על ידי גיבוי או שחזור. זה בתורו קורא את הצורך בכלי יעיל לשחזור נתונים אשר לא רק מתפקד היטב אלא גם מבטיח שחזור ללא סיכון של הקבצים שאבדו, הפגומים, שנמחקו או מעוצבים שלך.

במהלך השנים האחרונות כלים שונים לשחזור נתונים עזרו לאנשים להתאושש ממצבי אובדן נתונים ביעילות רבה יותר. בהתאם לסוג אובדן הנתונים, כלים אלה מסוגלים לספק אמצעי שימושי לשחזור נתונים. לכל אחד מהכלים הללו יש תכונות ייחודיות משלו, לכן כשאתה מחפש את תוכנת השחזור הטובה ביותר, אתה צריך ללכת על זו שתואמת את מערכת הדרישות שלך.

במאמר זה שיתפתי כמה עצות שבהחלט יעזרו לך לבחור את היישום הנכון לשחזור נתונים של Windows עבור העסק שלך. בואו נסתכל על זה מקרוב-100% אבטחה- אבטחה היא דאגה מרכזית לעסקים, לכן יש צורך להרים תוכנה שמבטיחה שמירה על המידע היקר שלך לאורך תהליך השחזור, ובכך שומרת על עקביות הנתונים. אפליקציית שחזור מאובטחת אינה גורמת נזק למכשיר שלך או מדרוסת את הנתונים שלך.

מנגנון שחזור מתקדם- אפליקציית שחזור נתונים של Windows שתוכננה עם טכניקות שחזור מתקדמות מאפשרת לך לשחזר, לסרוק ולשחזר את כל הקבצים והתיקיות שנמחקו. טכניקת הסריקה מציינת סוגי קבצי שחזור ומציגה אותם לפני שחזור נוסף. כל תוכנה שתוכננה באמצעות טכניקות אלו עוזרת לשפר את זמינות הנתונים, השחזור וחילוץ הנתונים בצורה מהירה ונוחה.

קל לשימוש וידידותי- לא משנה עד כמה התוכנה יעילה ופונקציונלית, אבל אם היא לא מצליחה להיכנס לידע של המשתמשים, רוב הסיכויים שהיא לעולם לא תוכל להניב תוצאות צפויות. לכן, חפש תמיד ממשק אינטראקטיבי וידידותי למשתמש לתהליך שחזור. ישנם כלי שחזור נתונים שונים של צד שלישי זמינים שיכולים לשמש משתמש טכני וגם לא טכני.

תאימות מערכת- כשזה מגיע לתאימות, התוכנה אמורה להיות מסוגלת לתמוך בכל הגרסאות העיקריות של Windows כולל Windows 95, 98, NT, ME, XP, 2000, 2003, Vista, Windows 7 ו-Windows 8.

תומך במספר התקני אחסון- תוכנת שחזור מתקדמת אמורה להיות מסוגלת לשחזר נתונים מכל סוג של התקן חיצוני או דיסק קשיח נשלף כולל, USB, כונן הבזק, כרטיס תמונה, SATA, IDE, EIDE, SCSI, כונן Jump, כרטיס תמונה XD ו בקרוב.

תכונות עוצמתיות לשחזור נתונים – אפליקציית שחזור נתונים רבת עוצמה מאפשרת לשחזר כל סוג של נתונים שאבדו כולל תמונות, סרטונים, אודיו, דואר אלקטרוני, מסמכים וכו', בעוד שהיא גם משחזרת נתונים שאבדו ממחשב, מחשב נייד, מכשיר דיגיטלי, מחיקה, עיצוב, תקיפת וירוסים, מערכת שגיאה וכן הלאה.

תוך שמירה על העצות לעיל, הייתי מציע לך ללכת על שחזור הנתונים הטוב ביותר שמציע גיבוי רב עוצמה בצורה מאובטחת. חיפוש אחר ספקי צד שלישי כמו Stellar, Recover Data Tools, EaseUS ו-Lepide Software יקל על העבודה שלך. כלי תוכנה אלה מאפשרים שחזור קבצים ממערכת קבצים NTFS ו-FAT כאחד. תהליך ההתקנה של הכלים הללו הוא פשוט ביותר והם משחזרים נתונים במהירות סריקה גבוהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.