ייעוץ לשחזור נתונים באייפון

האייפון שלך מסוגל לאחסן כמות גדולה של נתונים מסוגים שונים – אפליקציות, תמונות, סרטונים, קטעי קול, מסמכים ואפילו מיילים. למרות שהמכשיר הקטן מכיל אגרוף חזק, הוא עדיין חשוף מאוד לנזק פיזי ולאובדן נתונים. אם אתה במצב האומלל שבו איבדת נתונים באייפון שלך, המשך לקרוא כמה טיפים מועילים כיצד להחזיר אותם!

ישנן שתי דרכים לשחזר נתוני אייפון שאבדו: שיטת שחזור התוכנה עשה זאת בעצמך והוצאת הרבה כסף ושכור אופציה מקצועית. אם אתה עדיין מצליח להתחבר לאייפון שלך, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לסרוק את המערכת ולקבל סקירה כללית של אילו קבצים יש לך. אני ממליץ להשתמש בתוכנית בשם Recovery4All Pro v2.26. בפעם האחרונה שבדקתי זה בחינם וזמין להורדה באינטרנט. הסריקה המלאה יכולה להימשך עד 3 שעות, אז סביר להניח שתרצה לחבר את האייפון למחשב שלך, לטעון את התוכנה ולתת לו לעשות את שלו.

לאחר השלמת הסריקה, סנכרן ל- iTunes ולחץ על הכרטיסייה 'סיכום'; לאחר מכן לחץ על 'שחזור'. פעולה זו תבקש הודעה שתשאל אותך אם ברצונך לשחזר את ההגדרות הקודמות שלך, עליהן להשיב 'כן'. לאחר מכן iTunes שלך יחזיר את כל הקבצים לאייפון שלך שנשמרו בפעם האחרונה שסנכרת. זו בהחלט הדרך הקלה החוצה; אם הטלפון שלך פגום ואינך מצליח להתחבר, יש לך בעיה גדולה יותר.

ההמלצה הראשונה שלי עם אייפון פגום היא לקחת אותו לחנות הקרובה ביותר של אפל. שוחח עם הטכנאים שם ובדוק אם הם יכולים לעזור לך לשחזר את הנתונים שלך בחינם. זהו מצב של להיט או החמצה מניסיוני; לפעמים הם יכולים לעזור ולפעמים הם לא יכולים לעשות כלום. אם הם יכולים לעזור לך בחינם, יש לך מזל. אם לא, יהיה עליך לחפש חברה מקצועית לשירותי שחזור נתונים, שעשויה לעלות לך מאות דולרים כאשר כל זה אמור להיעשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.