יישום נימוסי שטח במשרד בעת שימוש בשולחנות עבודה משותפים

תוכנת Hot Desk היא גישה לניהול משרדים למיקסום השימוש בשולחנות במשרד. זוהי אסטרטגיה שבה עובדים חולקים שולחנות כאשר הם מגיעים למשרד כדי ליצור קשר עם הצוות שלהם או לקבוע לעבודה במשך היום. הוא מתאים לארגונים עם עובדי שטח המבלים את רוב זמנם מחוץ למשרד. במקום להקצות לכל עובד שולחן עבודה קבוע, שולחנות פתוחים להזמנה על ידי עובדים גמישים, כך שלמשרדים אלה לא יהיו שולחנות שאינם בשימוש ותופסים מקום ומשאבים.

מערכות ניהול שולחנות הן שיטה יעילה לייעול שטחי משרדים אך רק כאשר הדבר נעשה בצורה הנכונה. חלק מהעובדים מתנגדים לרעיון שאין להם מקום אישי במשרד; אחרים מרגישים שהם לא יכולים לשתף פעולה עם הצוות שלהם כשהם רחוקים זה מזה. אז להלן ההנחיות המכריעות בתרגול הנימוסים הנכונים בסגנון שולחן חם שעליך לבצע בארגון שלך:

השתמש בטכנולוגיית תוכנת Hot Desk

חלפו הימים בהם עובדים ממתינים בתור כדי לבדוק אם יש שולחנות פנויים באזורי הרצפה שלהם. גם שיטת העט והנייר להזמנת שולחן מיושנת. טכנולוגיית תוכנת הזמנת שולחנות אמינה כגון DeskFlex תוכנת הזמנת שולחן יביא פתרון לדילמה המשרדית האופיינית של אין שולחן כשיש לך צורך כזה.

העובדים ניגשים לתוכנת תזמון המשרדים מהטלפונים הניידים, מדפדפן האינטרנט והמחשב הנייד, כך שהם יכולים להזמין מקום מראש. עדיף אם המערכת תאפשר להם לראות מפת רצפה תלת מימדית של המשרד ושלט קידוד צבעים על אילו מקומות פנויים ואילו שולחנות לא.

לוקרים לאחסון חברות

אם הארגון מתקדם לקראת יישום פתרונות שולחן עבודה חמים, יש צורך לתת לחברה אחסון או חדרי הלבשה. חלק מהעובדים יכולים למקם את המעילים, תיקי הכושר ופריטים אחרים בלוקרים שלהם מכיוון שהם לא יכולים לשמור איתם את החפצים האישיים שלהם ללא שולחן קבוע.

היו מתחשבים באחרים

מכיוון שהזמנת שולחן במשרדים תאפשר שיתוף פעולה עם עובדים אחרים עם סגנונות עבודה שונים, התחשב באחרים. לא כולם יכולים לעבוד עם רקע מוזיקה רועשת, אז הורד את המוזיקה שלך או השתמש באטם אוזניים. אם אתה צריך להתקשר, לך למקום שאתה יכול לדבר בצורה ברורה וקולנית מבלי להפריע לעמיתים אחרים שעובדים ליד שולחן העבודה שלך.

נקו לאחר השימוש בשולחן העבודה

קצת ניקוי של שולחן העבודה שלך לא יכול להזיק. ניקוי השולחן שלך הוא סימן של כבוד למשתמש הבא. אם מותר לאכול על השולחן, זרוק עטיפות, שאריות מזון ושפכים. נגב את המקום שלך, כולל עכבר, מקלדת ופריטים שבהם נגע לעתים קרובות.

כשמדובר בשימוש בתוכנות לשימוש במשרדים, שינוי בניהול המשרד הוא חיוני כדי לוודא הצלחה ולהעלות את מורל העובדים. הנחיות ופרוטוקולים ברורים לפני, במהלך ואחרי היישום לקידום הרמוניה במשרד. כאשר חלק מהעובדים לא מכבדים את המרחב, עובדים אחרים יבואו בעקבותיהם וייצרו מקום מבולגן ולא מסודר לגמרי. החברה שלך צריכה לעודד אנשים להשתמש תוכנת hotdesk עם סט הוראות ברור לעובדים לעקוב אחריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.