יתרונות וחסרונות בשימוש בתוכנת שחזור נתונים בחינם

תוכנת חינם לשחזור נתונים היא אחת התוכנות הפופולריות ביותר שיכולות לאחזר ביעילות נתונים שנמחקו. זה לגמרי בחינם אך יעיל באותה מידה כמו תוכנות מסחריות רבות. הוא ישחזר כל נתונים למצבם המקורי ממחיצות NTFS, FAT או FAT32. התוכנה שומרת נתונים תוך שמירה על מבנה התיקיות במידת האפשר. הוא גם קל לשימוש מכיוון שהוא משתמש בממשק מוכר דמוי אקספלורר. התוכנה אינה דורשת התקנה מכיוון שהיא יישום עצמאי (.exe). בהשוואה לתוכניות אחרות, יש לה אחוזי הצלחה גבוהים יותר לשחזור.

ובכן, הדבר הטוב ביותר בתוכנת שחזור נתונים בחינם הוא שזה בחינם. כיום, נדיר להגיע לתוכנת שחזור נתונים בחינם מבלי להסתיים כמוצר מזויף. דבר טוב נוסף בתוכנה זו הוא שהיא אינה מחייבת אותך לעבור תהליך התקנה מייגע. מכיוון שהוא פשוט קובץ an.exe, תוכל להפעיל אותו ישירות מתוך כונן הבזק, תקליטור או כונן קשיח חיצוני. שימוש בתוכנה הדורשת התקנה למעשה יקטין את הסיכויים לשחזור נתונים מכיוון שתהליך ההתקנה יחליף את הנתונים שלך. עדיף להשתמש בתוכנה זו ישירות מתוך כונן חיצוני או שני.

עם זאת, חלק מהמשתמשים עלולים להתבלבל עם תוכנת שחזור נתונים בחינם בגלל המחיצות הרבות שיופיעו בתהליך השחזור. אם אינך מכיר ואין לך מספיק סבלנות לעבור בין המחיצות, לא תוכל לשחזר את הנתונים שלך. חסרון נוסף הוא שכאשר תמשיך להתקין תוכניות לאחר שאבדו הנתונים, יהיו פחות סיכויים לשחזר אותם. זה מגדיל את הסיכון להחלפת דיסקים.

כמובן, החסרונות הקטנים האלה לא יכולים לקחת את היתרונות הכוללים שאתה יכול להפיק מתוכנית זו. ברגע שאתה מאבד את הנתונים, השתמש מיד בתוכנת שחזור נתונים בחינם כדי לשחזר אותם. בהתחשב בשיעורי ההצלחה שלו ובתנאי שהמחשב עובר מעט פעילויות, התוכנה תחשוף נתונים אבודים ביעילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.