כיצד לארגן רשימת אנשי קשר של Google

אז עכשיו כבר מסדרת Gmail שלך עם כל התוויות והתיקיות הרלוונטיות. כבר השתמשת במסננים ליצירת מראה מסודר. עדיין נראה שמשהו חסר, נראה שאנשי הקשר שלך עדיין אינם מאורגנים וזה בלגן מוחלט. ובכן, אם רק היית מכיר את הטריק למיין את אנשי הקשר שלך ב- Gmail אז זה כבר לא יפריע לך. להלן טריקים שיעזרו לך.

יצירת קבוצות

Google מציעה לך את האפשרות לארגן את אנשי הקשר שלך שכבר קיימים בדואר האלקטרוני. אנשי קשר אלה מסודרים בספרייה מוגדרת בהתאם למעגלי Google+ ורשימת המועדפים שלך ב- Android. אם אתה רוצה לעשות מאמץ מינימלי פשוט הפרד את אנשי הקשר שלך על סמך קבוצות שיעזרו לך ליצור רשימה מסודרת עבורך. זה שימושי לפעמים כשאתה רוצה ליצור קשר עם קבוצה של אנשים ולשלוח תקשורת ספציפית. מה שאתה יכול לעשות הוא להוסיף אנשי קשר שאתה משתמש בהם לעתים קרובות בקבוצה שתחסוך זמן בבחירת כתובת בודדת מבלי לפספס אף אחד.

מיזוג כפילויות

לעתים קרובות תוכל ליצור שני אנשי קשר עם שני שמות שונים השייכים לאדם אחד ומזהה דואר אלקטרוני אחד. זה מוביל לשכפול של אנשי קשר ומהווה מטרד. Google נותנת לך את היתרון של מציאת אנשי קשר כאלה ולאחר מכן עזרה במיזוג כמה ערכים שנראים קשורים. לשם כך עליך לעבור אל More-> בחר מצא ומיזוג אנשי קשר כפולים מרשימת האפשרויות. זה גם מאפשר לך לשמור הודעות דוא"ל מרובות בשם אחד או אם תרצה תוכל לדחות את ההצעות של Google. אם בכל מקרה אנשי הקשר שבחרת אינם מזוהים כקשורים, עליך לעשות זאת באופן ידני.

שמירה אוטומטית של הגדרות

אתה מודע היטב לכך שגם כאשר אינך שומר את אנשי הקשר שלך, הוא נשמר אוטומטית בתיקייה 'אנשי קשר אחרים'. זה נראה נוח למי שחסר לו זמן לשמירת אנשי קשר. אולם לעיתים קרובות הדבר מוביל לאי התאמות ותסכול הקשור לרשימת אנשי הקשר. אם אתה רוצה להשתמש בו כמסר המוני אז אתה דורש קבוצות גדולות שמאורגנות היטב. לחץ על סמל גלגל השיניים בפינה הימנית העליונה-> הגדרות-> כללי-> צור אנשי קשר להשלמה אוטומטית, בחר בלחצן הבחירה נגד הוספת אנשי קשר בעצמי. שמור וסיימת. לאחר ביצוע פעולה זו יהיה עליך לשמור כל איש קשר בעצמך. זה עוזר לך לקבץ ולארגן באופן מיידי את אנשי הקשר שלך כפי שאתה רוצה.

ייצוא ויבוא של אנשי קשר

אם אתה זה שכבר יש לך אנשי קשר בלינקדאין, זה יהיה חיוני שתוסיף אותם לרשימה שלך. זה יותר על שמירה על אנשי הקשר המקצועיים שלך בצורה מאורגנת בחשבון Gmail שלך. לשם כך עליך לייצא את אנשי הקשר האלה. היכנס לחשבון LinkedIn שלך ועבור לרשת-> אנשי קשר-> הגדרות מסך זה מאפשר לך לסנכרן את אנשי הקשר שלך עם פנקס הכתובות שלך ב- iPhone, Yahoo, Gmail ו- Outlook, אם ברצונך לייצא לחץ על הגדרות מתקדמות. כעת ייצא את אנשי הקשר האלה ללקוח הדואר האלקטרוני שלך היכנס לדואר האלקטרוני שלך כדי לייבא את הקובץ לשם.

ייצוא אנשי קשר

ייצא אנשי קשר ושמור את הקובץ על בסיס קבוע עם הוספת מידע חדש אליו. אם בכל מקרה אתה מאבד את חשבונך או שהאבטחה של חשבונך נפגעת, אתה מחליף עבודה או שאנשי הקשר שלך אינם נגישים, לפחות יש לך עותק. טיפ חשוב נוסף הוא לעדכן את אנשי הקשר שלך מעודכנים באופן ידני במידע העדכני ביותר על הפרטים, כולל שמות, מספר איש קשר חדש, מזהה דואר אלקטרוני, כתובת ופרטים נוספים כאלה.

שימוש בטריקים שהוזכרו לעיל יעזור לך לארגן את רשימת אנשי הקשר שלך ב- Google באופן קבוע. זה יחסוך לך זמן וגם יעזור לך להפיק את המרב מרשימת אנשי הקשר שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.