כיצד לבחור את התוכנה הטובה ביותר לתמחור ושיווק נדל"ן

תמחור ושיווק נדל"ן יכול להיות משימה מרתיעה הן עבור סיטונאים, בתי שיפוצים והן עבור סוכן. לדעת את ההצעה הנכונה יכולה להיות התמקחות. גם היכולת למכור את העסקה שלך במהירות יכולה להיות מאתגרת מאוד. ולבסוף כדי לקבל תשלום על הפרויקט שלך הרבה יותר מהר … ובכן אתה יודע איך הסיפור מסתיים לפעמים.

תמחור ושיווק נדל"ן: דע את המספרים שלך

המטרה שלי תמיד הייתה למצוא דרכים להפוך את הדברים לפשוטים ומהירים הרבה יותר עבור אנשים, כך שאנשים יוכלו להתרכז בסגירת עסקאות ולהרוויח כסף. זוג חברים ולקוחות שנתקלתי בהם עדיין באמת נאבקים עם להטט מספרים בין עסקה לעסקה ומספרים חשובים בכל עסקה שאתה מבצע. זה לא משנה אם אתה מוכר, קונה, מחזיר, משכיר או סיטונאי. אתה צריך לדעת את המספרים שלך ולבצע את זה נכון. בלעדיהם הדברים יתחילו להתפרק ואם כן, המרכז כבר לא יכול להחזיק. אפקט כדור השלג נע בין שאתה מפסיד בעסקה טובה, או שאולי לא תוכל למצוא את השוליים הנכונים כמנוף. או אפילו אתה עלול להפסיד בעסקת גמילה טובה או בחוזה סיטונאי. מכאן תדעו את המספרים שלכם.

מציאת תוכנת תמחור ושיווק נדל"ן המתאימים לעסק שלך

אתה לא צריך להיות מתמטיקאי כדי למצוא ולדעת את המספרים שלך. יש שם אלפי אפליקציות ותוכנות שיכולות לעזור לך במידה מסוימת של חבטות מספרים. אבל השאלה היא:

  • איך יודעים מה הדבר המזויף האמיתי?
  • כיצד בוחרים את התוכנה המתאימה לצרכי העסק שלכם?
  • כיצד אתה מבין את הצורך של העסק שלך כך שתוכל להתאים אותו לתוכנה הנכונה?

כל השאלות הללו יישארו בלתי פתורות אם אינך יודע איזו תוכנה מתאימה לעסק שלך. ערבוב אחד עשוי בסופו של דבר לייצר מידע שגוי שיכול להרוס את העסק שלך.

לדוגמה, גמילה, סיטונאים, מתווכים, סוכנים ומשקיעי נדל"ן מסחריים ומפתחים עשויים להשתמש באותה תוכנה או אחרת, אלה, בפרט, עשויים להניב תוצאות שונות למשתמשים שונים בהתאם למה נועד השימוש. חלק מהתוכנות מותאמות לשרת שילוב של משתמשים ואילו חלקן נועדו לשרת סוג אחד בלבד של שוק.

דוגמה נוספת היא תחום ההשכרה בענף השקעות הנדל"ן. כל תוכנה שנועדה למקד את שוק השכירות תהיה מועילה במיוחד לכל בעלי דירות, בעלי בתים או נכסים שהסתמכו יותר על הכנסה משכר דירה במקום התהפכות דירה.

אז הנה לכם. אני מקווה שהפירוט לעיל עוזר לך להבין כיצד למצוא את התוכנה המתאימה לצרכי העסק שלך בתחום הנדל"ן.

מניסיוני, נתקלתי בתוכנה חינמית זו שתוכל לא רק לבצע את הערכת שווי הנכס שלך אלא גם שיקום, ניתוח ועסקה סגורה הרבה יותר מהר. התוכנה יכולה ללכת רחוק יותר לעזור לך למצוא קונים, או מוכרים בקרבתך וגם למצוא מלווים ולקבל מימון לפרויקט שלך. אתה יכול ליצור מצגת קטלנית ומשכנעת בקלות עבור המלווים והשותפים שלך, ליצור פליירים ולשלוח מיילים לקונים הפוטנציאליים שלך ולקבל אותם בדוא"ל או להתקשר אליך תוך זמן קצר.

עמית סיפר לי על הכלי הזה, למעשה זו תוכנה חינמית ועכשיו אני משתף אותה איתך. זה בהחלט הדבר הטוב ביותר שקורה בעת ניתוח עסקאות נכנסות למלווים.

תוכל להודות לי אחר כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.