כיצד לבחור תוכנת QuickBooks נכונה לעסק הקטן והבינוני שלך

המאמצים הופכים בהדרגה למימוש טיפול בהליכים ופעולות רבות לעבודה עם מספר עובדים, ניהול עסק קטן או בינוני מלחיץ ומתגמל כאחד. כדי לבצע את המשימות שהוקצו ביעילות ולנהל את כל המשאבים, יש צורך להפוך את המשימות הבסיסיות אך החשובות כמו חשבונאות לאוטומטיות. זה יעזור לך למקד או להפעיל פעילויות ולחשוב אסטרטגית ויעזור לך לחסוך זמן וכסף.

כדי לייעל את החשבונאות ולנהל את הכספים שלך, QuickBooks מגיעה עם מספר עצום של אפליקציות, מהן תוכל לבחור תוכנה מתאימה שתענה על צרכי העסק המיוחדים שלך. עם זאת, יותר אפשרויות מגיעות עם בלבול רב יותר וכאשר מדובר בבחירת אפליקציה, המצב הופך להיות מורכב יותר. ולכן, העסק הופך להיות הכרחי לבצע מחקר יסודי כדי לבחור את ההתאמה הטובה ביותר.

יש לנו רשימה שמסייעת לעסק שלך למצוא את אפליקציית QuickBooks הנכונה.

זהה את סדרי העדיפויות והאזורים הבעייתיים העיקריים שלך

הכרת צרכי העסק שלך, סדרי העדיפויות ונקודות הכאב שלך יעזרו לך לזהות את הדרישות העסקיות הנוכחיות והארוכות הטווח שלך. לדוגמה, עליך לשקול את מספר האנשים שישתמשו בו, את צרכי העובדים הנוכחיים שלך, את גודל העסק וכו 'תוכנות רבות מגבילות את מספר המשתמשים לחשבון בעוד שאחרות מגיעות לריבוי משתמשים על ידי לגבות עלויות נוספות. לכן, חשוב לשקול את כל ההיבטים של העסק שלך לפני שתגיע למסקנה.

להבין דרישות פונקציונאליות

זיהוי הדרישות הפונקציונליות שאתה רוצה בתוכנה שלך יעזור לך להבין אם האפליקציה תבצע את המשימות הנדרשות או לא. משימות אלו עשויות לכלול יצירת הזנת הוצאות אוטומטית ב- QuickBooks, מיצוי נתוני קבלה ועוד. לאחר שתסיים את הרשימה המלאה של התכונות 'חובה' ו'צריך ', תוכל למצוא תוכנות אידיאליות לעסק שלך.

בצע מחקר וגלוש בקטגוריות האפליקציות

מחקר מעמיק של קטגוריות האפליקציות בחנות האפליקציות של QuickBooks יעזור לך לדעת את סדרי העדיפויות העיקריים הדורשים את תשומת ליבך. לדוגמה, חלק מקטגוריות האפליקציות הבולטות של QuickBooks הן ניהול משאבי אנוש, הפעלת שכר הכולל תשלום חשבונות של החוזים שלך ושל עובדים בזמן, ביצוע ניתוחים כדי להפוך את נתוני QuickBooks לתובנות משמעותיות, מעקב אחר זמן השכר והחשבונית, סנכרון נתונים כדי להימנע מהזנת נתונים ידנית, תכונות אוטומטיות של הכנת מס וכו '. לאחר ששקלת את הקטגוריות, עליך לרשום את התוכנה שנבחרה. כעת, קרא על התוכנה, סקירת לקוחות, תיאור ובדוק את ההדגמה. מחקר קפדני יעזור לך לבחור את האפליקציה הטובה ביותר שתתאים לצרכי העסק שלך.

תחשוב על אפליקציה כהשקעה עסקית

אפליקציות יעזרו לך לחסוך זמן ולהושיט יד על ידי הגדלת המכירות שלך על ידי קצירת המאמצים שלך במונחים כספיים. יתר על כן, על ידי העברת האפליקציות שלך לענן תוכל להפוך את התוכנה שלך לניידת גם כן. אירוח ענן של QuickBooks יעזור לעובדים שלך לשתף פעולה ולשתף פעולה עם הצוות והלקוחות שלך בזמן אמת. השקעה באפליקציות תעזור לך לבצע יותר משאבים מוגבלים ותעניק שליטה טובה יותר על המשאבים שלך.

הכשיר את הצוות שלך

כדי להימנע מבלבול ולצבור את השימושיות המרבית של התוכנה שלך, יש צורך להכשיר את העובדים שלך. זה גם עוזר לגרום להם להיות מודעים לתכונות ולשימושיות שלה. פעולה זו תעזור לשלב תוכנות חדשות במערכת הקיימת שלך. מעל לכל, 'למידה אינה ספורט צופים' ולכן למידה צריכה להיות חלק בלתי נפרד מהעסק.

להסיק

כשזה מגיע לבחירת תוכנה לעסק שלך, עליך להיות מתחשב ומודע היטב לדרישות העסק שלך. קבל עזרה ממומחה חשבונאות, שאל את העובדים שלך וקבל תובנות ממפתח אפליקציות כדי לדעת על תוכנת הנהלת חשבונות. אחרי הכל, עסק מצליח הוא כמו ספורט קבוצתי שזקוק לתרומה מחויבת מכל המחלקות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.