כיצד לבצע ריגול במחשב מבלי שמישהו ידע

אם אתה צריך לדעת איך לרגל אחר מחשב, אני אגיד לך כרגע שזה עם תוכנה. אבל לא כולם נוצרים שווים … חלקם יכולים לרגל אחר פעילויות מסוימות, אבל לא הכל. מה שכן הוא שרובם אינם עושים זאת באופן בלתי נראה – וזה הדבר המרכזי כאן. חוסר נראות והתגנבות הם בעלי חשיבות עליונה להצלחת הניטור אחר פעילויות המחשב ללא קשר לסיבות. למה?

למשל, זה לא איך מרגלים אחר מחשב; אם אתה מנסה לפקוח עין על הילד שלך בזמן שהוא מחובר כדי לוודא שהוא לא יוצא לאתר פורנו של בעלי חיים משוגע, זה לא יעזור כלום אם יש איזה כדור אש מהבהב של אייקון שפועם בשורת המשימות של המערכת. הוא יידע בבירור שצופים בו, ויצא לבית של חבר לבדוק קצת פורנו במחשב של חברו.

ברור שכך בכלל לא מרגלים אחר מחשב. על מנת לעשות זאת ביעילות, אתה בהחלט צריך התגנבות חיובית. אתה צריך להיות בלתי נראה, או שזה פשוט לא קורה, נקודה. מסיבה זו, כשאתה מחפש תוכנות לניטור פעילויות מחשב, עליה לפעול בשקט ובלתי נראה … כמו הסוגים המשמשים עסקים שעוקבים אחריהם האם העובדים אכן עובדים, או גונבים פרטי חשבון וקבצי לקוחות עבור המטרות שלהם. תוכנות אלה רושמות הכל, כל פרט, הודעה מיידית, כל הקשה על מקשים, ומסתירות אותן על קבצים בלתי נראים סודיים שאחר כך נשלחים בדואר אלקטרוני לצופה שמשחק את כל זה לתצוגה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.