כיצד למצוא את תוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר עבורך

בחירת התוכנה הטובה ביותר לשחזור הנתונים היא קריטית אם ברצונך להבטיח שחזור מוצלח של הנתונים שאבדו. אבל הבעיה שאנשים מתמודדים איתם כאשר הם מחפשים את התוכנה הטובה ביותר היא "הם קוראים ביקורות על מוצרים". מקסימום ביקורות כאלה משולמות; לכן הם ממוקדים במוצר. בהרבה ביקורות לא תראה אפילו "פגם" אחד של התוכנה. איך ייתכן שלתוכנה אין אפילו תקלה אחת? האם זה תוכנן ופותח על ידי צוות זוויות? לכן, עליך להיות מודע לביקורות בתשלום כאלה כאשר אתה מחפש תוכנה יעילה לשחזור הנתונים האבודים.

במאמר זה אעביר אותך כמה שלבים שיכולים לעזור לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיעזור לך לשחזר את הנתונים האבודים ממחשבי Windows או Mac. בנוסף ל- Windows ו- Mac, תוכל לבצע שחזור נתונים בכונני עט, כרטיסי זיכרון, מצלמות וכו '.

השיטה הטובה ביותר למצוא כלי מושלם לשחזור נתונים

קודם כל, עליך לשכוח את כל הביקורות. אתה גם לא צריך לדבוק במותג ספציפי. כדאי לבדוק את תפקוד הכלי, את פשטותו ואת דיוקו. אז בואו נתחיל למצוא פתרון טוב לביצוע שחזור נתונים ללא דופי.

שלב 1 – הפעל דפדפן אינטרנט.

שלב 2 – פתח את Google או Bing.

שלב 3 – הקלד "חברות תוכנה לשחזור נתונים" בשורת החיפוש.

שלב 4 – בקר באתרים של כמה חברות בכרטיסיות נפרדות.

שלב 5 – הורד את גרסאות הניסיון של התוכנה של החברות השונות.

לאחר מכן, עלינו להכין התקנה לבדיקת גרסאות ניסיון אלה. לפני שנמשיך, ברצוני להזכיר כי "גרסאות הניסיון ללא תשלום של תוכנות אלה" פועלות בדומה לגירסאות בתשלום, אך אינך רשאי לשמור את הנתונים ששוחזרו. אתה יכול לבדוק את ערך הנתונים ששוחזרו, אך לשם כך יהיה צורך לרכוש רישיון.

זְהִירוּת

אל תשתמש בגרסת הניסיון החינמית במכשיר שממנו ברצונך לשחזר את הנתונים האבודים, כי אם הם לא עובדים טוב, ייתכן שלא תוכל להחזיר את הנתונים שאבדו אפילו עם כלי אחר. לכן, לאחר שלב 5 למעלה "ציינתי את הצורך בהכנת התקנה.

הכנת ההתקנה לבדיקת תוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר

 • העבר את גרסאות הניסיון ללא תשלום של הכלי בכל מחשב אחר. שים לב שמחשב זה לא צריך להיות זה שממנו עליך לבצע את שחזור הנתונים בפועל.

 • כעת התקן את גרסת הניסיון הראשונה.

 • לאחר מכן, מחק כמה קבצים, תיקיות וכו 'באמצעות מקש SHIFT + Del. מפתח זה מוחק את הנתונים מבלי להעביר אותם תחילה לתיקיית סל המיחזור. תוכל גם לעצב מחיצה לביצוע השחזור.

בדיקה ומציאת התוכנה הטובה ביותר לשחזור הנתונים האבודים

 • לאחר השלמת תהליך המחיקה, הפעל את גרסת הניסיון ללא תשלום.

 • עיין במחיצת הדיסק הקשיח שממנה מחקת את הנתונים. אם עיצבת מחיצה, בחר זאת.

 • התחל בתהליך הסריקה.

 • עכשיו, הישאר רגוע ועשה מה שאתה רוצה לעשות כי תהליך זה ייקח קצת זמן בהתאם לכמות הנתונים לשחזור.

 • לאחר סיום תהליך הסריקה, תראה רשימה של הנתונים ששוחזרו ממחיצת הדיסק הקשיח שנבחר.

 • נתח את הנתונים על בסיס אחוז ההתאוששות, האיכות וכו '.

 • אם אתה מגלה שנעשתה יותר מ- 60-70% שחזור והאיכות טובה גם כן, תוכל לרכוש מפתח רישיון לתוכנת שחזור נתונים זו. אם אחוזי ההתאוששות נמוכים מ -60% או שהאיכות אינה טובה, תוכל להסיר את התקנת גרסת הניסיון הזו ולחזור על התהליך לעיל עד שתמצא את התוכנה הטובה ביותר לשחזור הנתונים האבודים.

 • לאחר שנתקלת בתוכנה הטובה ביותר, התקן את הגרסה המורשית שלה במחשב האישי שבו ברצונך לבצע את השחזור והפעל אותה.

זְהִירוּת

שים לב שבמקרה של שחיתות חמורה, אחוז שחזור הנתונים יכול להיות נמוך מ -60%, אך במקרים כאלה, מעט תוכנות מספקות לעתים קרובות התאוששות גולמית. ייתכן שתרצה להמשיך בפתרון זה גם כן.

סיכום

התהליך שהודגם לעיל עשוי לצרוך זמן רב, אך בסופו של דבר תהיה לך אחת התוכנות הטובות ביותר לשחזור נתונים שתרגיש גאה להמליץ ​​עליהן גם לאחרים. עם זאת, אם אין לך זמן לבדיקה, ייתכן שתרצה ללכת על פתרון ידוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.