כיצד למצוא מצגת PowerPoint במחשב שלך ובאינטרנט

מצגות PowerPoint משמשות לעתים קרובות בבתי ספר ובעסקים. הם אמצעים רבי עוצמה להדריך את הסטודנטים כמו גם את אנשי העסקים, מכיוון שניתן בקלות ללכוד אותם בעזרת החזותיות המלוות בהצהרות המתאימות. זו הסיבה שהם משמשים לעתים קרובות להסבר, המחשה, הדגמה והארת קהל הדוברים. העבודה עם PowerPoint היא גם קלה ולכן אנשים מסוגלים לבטא את מה שהם רוצים להביע ללא קושי. הבעיה בעבודה עם הרבה מצגות PowerPoint היא שלעתים קרובות הן יכולות להיות במקומן. זו הסיבה שאתה צריך לדעת כיצד תוכל למצוא מצגת PowerPoint בקלות.

ישנן דרכים פשוטות שיאפשרו לך למצוא מצגת PowerPoint שאתה מחפש. ראשית כאשר ברצונך לחפש קבצי PPT במחשב שלך, השיטה הפשוטה ביותר היא להשתמש ב- Find המובנה של מערכת ההפעלה שלך. משתמשי Windows בהחלט יראו בכך משימה קלה מכיוון שהם יכולים פשוט ללחוץ על כפתור התחל ולאחר מכן לבחור חיפוש או חיפוש. לאחר מכן, הם יכולים לציין את שם הקובץ של מצגת ה- PPT שהם מחפשים. אם שכחת מה שם הקובץ, אל תדאג כי אתה יכול פשוט להזין '*.PPT' ?? ותקבל את כל קבצי ה- PowerPoint במחשב שלך.

ייתכן שיהיה עליך גם לציין את הנתיב שאליו המחשב יחפש. לדוגמה, אם אתה סבור שקובץ ה- PPT נמצא בכונן הקשיח C המקומי, תוכל פשוט לבחור C כמיקום. זה יאפשר לך להשיג את התוצאות מהר יותר. אם אינך יודע את המקום המדויק בו שמרת את הקובץ, בחר שולחן עבודה. עם זאת, עליך להיות מוכן לחכות מספר דקות במיוחד אם יש לך מערכת מחשבים גדולה.

בינתיים, כאשר אתה מחפש קבצי PowerPoint באינטרנט, התחביר אינו זהה. בטח, אתה יכול להשתמש ב- Google או בכל מנוע חיפוש כדי למצוא מצגת PowerPoint באינטרנט, אך הדבר אינו מגביל את התוצאות לקבצי PPT. טוב שיש דרכים כיצד לשפר את החיפושים שלך באינטרנט. לשם כך, תוכל לעבור אל מנוע החיפוש המועדף עליך ולאחר מכן להזין את הנושא שאתה מחפש. לאחר מכן, מזינים 'סוג סוג: PPT' ?? לדוגמה, אתה מחפש את הביטוי המדויק 'תוכניות אסטרטגיות'. ?? יהיה עליך להזין בתיבת מנוע החיפוש את הדברים הבאים: 'תוכניות אסטרטגיות' ?? סוג סוג: ppt.

כדי להפוך את הדברים לקלים עוד יותר, תוכל לחפש מאתר קבצי PowerPoint. הם פועלים כמו מנוע חיפוש של PowerPoint שבו הם יעזרו לך למצוא מצגת PowerPoint בזמן האחרון האפשרי. אתה יכול להרוויח מהם אם אתה באמת צריך את הקבצים תוך כמה רגעים. הם יכולים לתת לך את התוצאות תוך דקה והם גם מספקים תוצאות מדויקות. ניתן להשתמש בכלים אלה רק כאשר אתה מחפש קבצי PPT במחשב שלך. אם אתה רוצה לחפש קבצים כאלה באינטרנט, מנוע החיפוש באינטרנט יכול לבצע את המשימה עבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.