כיצד לפרוץ את האייפוד שלך: שישה פריצות אייפוד נהדרות

האייפוד הוא מכשיר אישי מאוד. המוזיקה, אנשי הקשר, לוחות השנה והפתקים שאתה מאחסן עליה חושפים הרבה על האישיות שלך. החל ממספר משחקים ועד לרשימות השמעה, האייפוד שלנו יכול לספר לאחרים ממה אנחנו נהנים, איך אנחנו חושבים ואפילו מי אנחנו. אבל אם אתה באמת רוצה להפוך את ה- iPod שלך למנוע של ביטוי אישי קיצוני, למה לא להתאים אותו?

פריצה לאייפוד שלך – בין אם זה שינוי במארז, התקנת תוכנה מותאמת אישית או קריעתו והכפלת הזיכרון – יכולה להפוך את נגן המוסיקה והמדיה בכל מקום למשהו ייחודי.

הערה: עליך להיות מודע לכך שניסיון כל אחד מהטריקים הללו נושא את הסיכון להרוס את המכשיר שלך.

1. כוח פינגווין

אייפוד לינוקס היא פריצה חיונית, הימור שולחן עבור רבות מהפריצות האחרות שאולי תרצה לנסות. הוא תומך במלואו באייפוד בדורות 1-3, והותקן בהצלחה על כל האחרים עם צג. עליך לתפוס 'Podzilla', שיוסיף ממשק גרפי ל- iPod Linux. ישנן מספר גרסאות של Podzilla לבחירה. לאחר ההתקנה, iPod Linux ו- Podzilla יאפשרו לך לאתחל את ה- iPod שלך במצב לינוקס עצמות. יתר על כן, הוא ישמש כבסיס לפריצות רבות אחרות.

2. ויקיפדיה בדרכים

כולם אוהבים את ויקיפדיה. זוהי אנציקלופדיה חינמית למשתמש עם ערכים בנושאים רבים יותר מאשר בריטניקה. זהו משאב מידע נהדר, אבל מה אם אתה רחוק מהשולחן שלך? עכשיו אתה יכול להשיג את זה ב- iPod שלך ולשאת איתך את ויקיפדיה לכל מקום שאתה הולך. למרבה הצער, הוא עדיין לא זמין עבור כל דגמי האייפוד; משתמשי ננו ווידאו נותרים בחוץ לעת עתה, ומאחר ואין תצוגה ב- iPod shuffle, אין טעם להתקין את ויקיפדיה. ראשית, יהיה עליך להתקין את iPod Linux.

3. להכפיל את הזיכרון שלך

אינך מסתפק בזיכרון של 4GB באייפוד ננו שלך? למה לא להכפיל את זה. ראשית, יהיה עליך לקנות ננו שבור מאיביי. סדק אותו והסר את הזיכרון. לאחר מכן פתח את הננו העובד שלך, הלחם את שבב הזיכרון מהנאנו השבור לרפידה הריקה שבעבודה, סגור אותו חזרה ובצע איפוס להגדרות היצרן. כעת יהיה לך ננו עובד עם שטח של 7.2GB.

4. סרטים ניידים בדרכים

העבר סרטים על תקליטורי DVD לאייפוד שלך בקלות ובחינם באמצעות תוכנה חינמית (HandBrake) הזמינה הן ל- Mac והן ל- Windows. אך היזהר: אלא אם כן אתה משתמש בשיטת לכידה אנלוגית, אין זה חוקי לקרוע תקליטורי DVD שבבעלותך על ה- iPod שלך.

עבור משתמשי Mac (ו- Linux), קבל עותק חינם של HandBrake. בלם יד כבר זמין כבינארי אוניברסלי – חדשות טובות למי שיש לו MacBook, Mac mini או imac חדש – ויכול לקרוע וידאו מ- DVD ישירות לסרטון MPEG -4, הפורמט שתצטרך לצפות בו ב- iPod שלך. . משתמשי Windows צריכים לבצע מספר צעדים נוספים. קבל תוכנית לקריעת DVD כגון DVDFab Decrypter או DVD Decrypter. המר את הווידאו שלך ל- AVI באמצעות כלי פענוח. לבסוף, המירו את קובץ ה- AVI לסרטון MPEG-4 שיכול לנגן ב- iPod שלכם באמצעות ממיר iPod iPod.

5. אייפוד לטלוויזיה

רוצה לצפות בתוכן מה- iPod שלך בטלוויזיה? אתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי רכישת כבל iPod AV בסך 15 ליש"ט מ- Apple או שימוש בכבל מיני-ג'ק רגיל לכבל RCA בעל שלושה חיבורים. כבלים אלה עולים בין 7-10 ליש"ט משקעים כגון Maplins (www.maplins.co.uk). הגדר את ה- iPod שלך לפלט לטלוויזיה, חבר את הכבל באמצעות השקע המיני וחבר את חיבורי ה- RCA לטלוויזיה באמצעות התקנה לא סטנדרטית. אפל משדרת את הווידאו של האייפוד לכבל האדום – ולא לצהוב המסורתי. אז תרצה לחבר את הכבל האדום לתקע הווידאו (הצהוב) בטלוויזיה שלך, את הכבל הצהוב לתקע הלבן ואת הכבל הלבן לתקע האדום. זוהי פריצה קלה שכל אחד עם iPod יכול לנסות.

6. התקפת פאק

הודות ל- iPodMAME, תוכל לשחק ב- Pac-Man באייפוד שלך. פריצה זו תתקין גרסה של MAME, תוכנית אמולטור המשחקים בארקייד, ב- iPod שלך. בדומה לפריצה לוויקיפדיה, iPodMAME דורש להתקין תחילה את iPod Linux. התוכנית מגיעה עם רומסים (קבוצת הקבצים כולל כל נתוני המשחק) כולל אחד עבור Pac-Man. PodMAME אמור לעבוד עם כל iPod עם מסך צבעוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.