כיצד לשמור על המחשב נקי באמצעות CCleaner

כיצד אוכל לשמור על המחשב שלי נקי ומסודר?

כשאנחנו נשאלים על ידי חברים ובני משפחה איך הם יכולים לשמור על המחשב שלהם נקי, הכלי היחיד שאנחנו תמיד ממליצים עליו הוא CCleaner. CCleaner שונה מכלי האנטי -וירוס מכיוון שהוא נועד לשמור על המחשב שלך מסודר – תחשוב על ז'אק מלהמצא את נמו!

CCleaner יחפש במחשב שלך וימחק את כל הקבצים שנוצרו בעת גלישה באינטרנט או התקנת תוכנה. רוב הקבצים האלה הם שפירים ואינם מהווים איום עבורך, אך הם אכן תופסים מקום במחשב שלך אז תן ל- CCleaner להסיר אותם עבורך. CCleaner לא ימחק מסמכים ותמונות משולחן העבודה של תיקיות המסמכים הנפוצות.

CCleaner יעבוד ב- Windows; מכשירי IOS (אפל) ואנדרואיד.

ספר לי עוד על CCleaner ומה זה יכול לעשות בשבילי!

כשאתה פותח את CCleaner, תראה מיד לחצן 'ניתוח' שכאשר תלחץ עליו, CCleaner יחשב כמה מקום ניתן לשחזר ממחקת קבצי מערכת זמניים. ברגע שאתה שמח, לחץ על כפתור 'הפעל מנקה' והכל יוסר מהמערכת שלך. הערה – אם יש לך דפדפן אינטרנט כגון Internet Explorer או Chrome פתוח בזמן שאתה מפעיל את כלי CCleaner, תתבקש לסגור את הדפדפן כדי לאפשר הסרת קבצים.

מתחת ללחצן 'כלים' (סמל מפתח הברגים), תוכלו למצוא כמה כלים שימושיים מאוד שתוכלו, בהתאם לידע הטכני או לביטחון שלכם,

הסר התקנה – לחץ על הסר התקנה ו- CCleaner יראה לך את כל התוכניות השונות שהותקנו במחשב שלך ומתי הותקנה. כמה מהשמות הנפוצים מאוד שתרצה לחפש ולהסיר כוללים:

חיפוש דלתא

סרגל הכלים של MyWebSearch

אם אכן נתקלת בשם תוכנית שברצונך להסיר, לחץ על שם התוכנית ובחר בכפתור 'הסר התקנה' בפינה השמאלית העליונה של מסך CCleaner.

הפעלה – זוהי תכונה מצוינת, אך תצטרך להבין מה אתה עושה לפני שתלחץ על כפתורים כלשהם כאן. אתחול, כפי שהשם מרמז, יפרט את כל התוכנות שיתחילו כאשר המחשב יופעל; דפדפני אינטרנט ומשימות מתוזמנות. סביר מאוד שכאשר תלחץ על הכרטיסייה Windows תראה רשימה מהותית של שמות של תוכנות המתחילות בכל פעם שמחשב Windows שלך מופעל. תוכל להשבית תוכנה על ידי בחירה בה ולחיצה על כפתור 'השבת'. לא נייעץ אילו כדאי לך להשבית או לא כדאי כיוון שכל מחשב שונה מאוד.

כאשר תלחץ על 'משימות מתוזמנות' בתוך האתחול, כאן תוכל לקבל תחושה טובה אם המחשב שלך מפעיל תוכנות זדוניות או לא. אנשים או ארגונים המייצרים תוכנות זדוניות משתמשים לעתים קרובות במחשב שלך כדי לתזמן את ההדבקה לפעול בזמנים מסוימים, ו- CCleaner יעזור לך לראות זאת. שוב לא נוכל לייעץ לך מה להשבית מכיוון שכל מחשב יפעיל משימות שונות בהתאם לתוכנה שאתה מפעיל. אחד שיש לשים לב אליו יופיע רק כ- "At1" למרות שהספרה המספרית עשויה להיות שונה מאחת; אם יש לך את זה אנא גבה את כל המסמכים והתמונות היקרים שלך ואז הפעל אנטי וירוס.

אנו ממליצים בחום שלא להשתמש בכלי 'תיקון הרישום' עם תוכנת CCleaner אלא אם כן אתה משתמש מערכת מאוד מוכשר ויש לך גיבוי מלא של הנתונים שלך.

כמו רוב כלי התוכנה, CCleaner מציעה גם גרסת 'Pro' של התוכנה שמגיעה עם תשלום. גרסת ה- Pro תציע לך תמיכה באמצעות Piriform (האנשים שמאחורי CCleaner) והתוכנה תעדכן את עצמה באופן אוטומטי. הגרסה החינמית תודיע לך כאשר יפורסם עדכון, אך יהיה עליך לבקר באתר האינטרנט שלהם ולהוריד את הגרסה העדכנית ביותר.

BIG NOTE – CCleaner היא תוכנה מוכחת שחייבת להיות חובה אך ברצוני לומר שאיננו יכולים להיות אחראים לבעיות מערכת כלשהן או אובדן נתונים כתוצאה מהפעלת תוכנה זו או כל תוכנה אחרת שאנו ממליצים עליה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.