כיצד לשפר את כישורי המחשב שלך באמצעות ספרי מחשבים וספרים אלקטרוניים

האם אתה מחפש ספר מחשבים לשיפור יכולות התכנות שלך או ידע כללי ב- IT?

סימן ייחודי של אנשי מקצוע הוא שהם מתעדכנים ברעיונות, בטכניקות ובפיתוחים החדשים ביותר בתחומם. אם אתה איש מקצוע בתחום המחשבים, עליך לקרוא כל ספר מחשבים וספרים אלקטרוניים למחשבים שיכולים לעזור לך לשפר את כישורי המחשב שלך.

אתה יכול למצוא ספרי מחשבים וספרים אלקטרוניים טובים באינטרנט. חלקם ניתן לרכוש באינטרנט, ואילו אחרים חינם וניתן להוריד אותו בקלות.

רכישת ספרי מחשבים

יש הרבה חנויות ספרים מקוונות, שמוכרות ספרי מחשבים וספרים אלקטרוניים למחשבים, והמפורסמת ביותר היא בוודאי אמזון. יש להם מתקני חיפוש המאפשרים למצוא את מבוקשך בוודאי שקל ומהיר יותר מאשר חיפוש בחנות ספרים ברחוב הראשי.

אתה יכול לבחור קטגוריה מתפריט (למשל מסדי נתונים, תכנות, לינוקס ו- Unix, AS/400) או להשתמש במתקני החיפוש כדי למצוא ספרים או תוכנות באזור העניין שלך.

אם תגלוש בספר מחשבים אחד מבין האפשרויות האפשריות, בדרך כלל תמצא תיאור מוצר טוב הכולל לעתים קרובות את תוכן העניינים, ובמקרים רבים תמצא גם ביקורות שנשלחו על ידי אנשים שקראו את הספר. לעתים קרובות יש גם סקירת לקוחות ממוצעת שיכולה להיות שימושית להחליט אם הרכישה כדאית.

אם תחליט לקנות, תוכל להוסיף בקלות את האפשרויות שלך לעגלת קניות ולשלם באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי או חיוב. הספרים נמסרים בדרך כלל מחנות הספרים המקוונת די מהר.

תכנות ספרים אלקטרוניים בחינם

ישנם הרבה ספרים אלקטרוניים למחשבים, המפורסמים לעתים קרובות בפורמט PDF, עם הרבה מידע שימושי.

חלקם הם ספרים אלקטרוניים להורדה בחינם ואילו אחרים (במיוחד הדרכות מחשב) יכולים לקרוא באינטרנט.

יצרני מחשבים, כגון IBM, מאפשרים לעתים קרובות לגשת לספרייה מקוונת של התיעוד הטכני שלהם ולרוב מספקים הדרכות מחשב טובות (בקר למשל באתר Developer Works).

מחבר המציע באינטרנט ספרים אלקטרוניים רבים להורדה בחינם הוא ברוס אקל. החברה שלו מספקת שירותי הדרכה וייעוץ ציבוריים ופרטיים והוא החליט להציע את גרסת הספר האלקטרוני להורדה בחינם של ספרי תכנות טובים רבים, הנמכרים גם בחנויות ספרים בפורמט מודפס.

ברוס אקל פרסם למעלה מ -150 מאמרים וכמה ספרי מחשב כגון Thinking in Java (Prentice-Hall, 1998, 2nd Edition, 2000), תקליטור ה- Hands-On Java Seminar (זמין באתר Mind View שלו ומצורף לספר הקודם. ), Thinking ב- C ++>/b> (PH 1995; מהדורה שנייה 2000), C ++ Inside & Out (Osborne/McGraw-Hill 1993), בין היתר.

הוא נתן מאות מצגות ברחבי העולם, פרסם למעלה מ -150 מאמרים במגזינים רבים, היה חבר מייסד בוועדת ANSI/ISO C ++, מדבר בקביעות בכנסים וכיו"ר המסלול C ++ ו- Java לוועידת פיתוח תוכנה. הוא מספק סמינרים ציבוריים ופרטיים וייעוץ עיצוב ב- C ++, Java ו- Python.

ניתן לרכוש את ספריו בחנויות ספרים, אך ניתן להוריד גרסאות קודמות גם כספרים אלקטרוניים ובוודאי מועילים מאוד לאנשי מקצוע בתחום המחשבים.

סיכום

אם אתה רוצה לשפר את ידע המחשב שלך, נסה את האינטרנט כחלופה תקפה לחנויות ספרים וספריות מסורתיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.