כיצד לתקן הדפסה איטית של קבצי PDF

נתקלתי בבעיה גדולה במדפסת HP Officejet Pro 8500 שלי. בעת הדפסת קבצי PDF היה עיכוב ארוך עד שהקובץ יודפס. זה לא מקובל במדפסת הזרקת דיו מהשורה הראשונה.

התקשרתי לתמיכה הטכנית של HP שלוש פעמים וקיבלתי מספר דברים לנסות ללא שיפור. חיפוש באינטרנט הראה שזו בעיה נפוצה.

חלק מהפוסטים העלו כי ייתכן שזו בעיה הקשורה לתוכנת חומת אש או תוכנת הגנה מפני וירוסים. אולם השבתת חומת האש ותוכנת האנטי וירוס לא עזרה. הודעות אחרות הציעו להתקין מחדש את המדפסת או להסיר התקנת מדפסות רשת אחרות. גם זה לא עזר. השדרוג לגרסה החדשה ביותר של "Adobe Reader" לא נתן שיפור.

היו לנו מספר HP L7590 בסוכנות ביטוח הרכב שלנו. ה- l7590 היא הגירסה הקודמת של HP Officejet Pro 8500, ואף אחת לא נתקלה בבעיה זו. אז למה שהדגם ה"משופר "החדש יהיה הרבה יותר גרוע?

הייתי מוכן לתת את המדפסת הזו למישהו שאני לא אוהב, ולרכוש מדפסת חלופית של מותג אחר. סוף סוף גיליתי את התרופה! הורדתי גרסה חינמית של "Foxit Reader" ובחרתי את זה כקורא ה- PDF המוגדר כברירת מחדל שלי. הבעיה נפתרה! כבונוס התוכנית החינמית הזו מאפשרת גם שמירת טפסים מלאים שבהם הגרסה החינמית של Adobe אינה עושה זאת.

אז אם אתם חווים עיכוב בהדפסת קבצי PDF נסו את "Foxit Reader". זה בחינם ולוקח רק שתי דקות להוריד. אתה מקבל יותר תכונות והדפסה הרבה יותר מהירה. אני הולך להפוך את זה לקורא ה- PDF שלי בכל המחשבים שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.