כיצד תוכנת הגשת מס יכולה לעזור לך עם הגשת מועדים אחרונים

ישנם מספר מועדים חשובים שיהיו ביומן כדי להבטיח שתעמוד בהתחייבויות המיסוי שלך. תוכנת הגשת מס יכולה לסייע לך בכך. חלק מהמועדים החשובים המתוכנתים אוטומטית לתוכנה, כגון המועד האחרון ל -15 בינואר 2013, כאשר אתה צריך לשלם את תשלום המס המשוער שלך ברבעון הרביעי לשנת 2012. התוכנה גם תודיע לך שאתה יכול לחכות עד שלם סכום זה והימנע מקבלת קנס אם אתה מכניס את החזר שלך ומשלם את הסכום הנכון עד 31 בינואר 2013.

מועדים חשובים נוספים להגשה שתוכנות הגשת מס יכולים לעזור לך בהם כוללים את 30 בינואר 2013. בתאריך זה, מס הכנסה מתחיל לקבל החזרי מס לעיבוד אך מס הכנסה לא יעבד את כל ההחזרות באופן מיידי וחלקן יצטרכו להתעכב עד מספר חודשים. לאחר מועד זה. ביום שאחרי יש תאריך יעד של 31 בינואר למעסיקים לשלוח טופס W-2 ועסקים לשלוח מידע על טופס 1099 למס הכנסה. בתאריך זה, עצמאיים גם צריכים להגיש את החזרות ולשלם סכומים שלא נותרו להם כדי לא להטיל קנס מס.

מאוחר יותר בשנה, ב -15 בפברואר 2013 יש את התאריך שבו אנשים שטוענים שהם פטורים מהניכוי צריכים למסור טופס W4 לאדם או לארגון שהם עובדים עבורו. כמו כן בתאריך זה על הבנקים, חברות ההשקעות והביטוח לשלוח מידע על מכירת מניות, אגרות חוב או קרנות נאמנות ועסקאות נכסים לצורך רישום. זמן קצר לאחר ה -1 במרץ 2013 החקלאים והדייגים צריכים להיות מודעים לחובות המיסוי שלהם. יש חובות שונות מאוד לחקלאים ולדייגים שתוכנות הגשת מס יכולות לסייע בהן.

תאגידי אחריות מוגבלת וסוגים אחרים של תאגידים שצריכים להגיש טפסים 1120, 1120A ו- 1120S בדרך כלל יצטרכו לעשות זאת עד 15 במרץ 2013. עם זאת, ניתן גם לקבל הארכה על ידי הגשת טופס 7004. עם סוגים מסובכים יותר של החזרות זה שימושי במיוחד עם תוכנת הגשת מסים מכיוון שחובות העמידה ביחס להחזרי מס חברות הן כל כך מסובכות עד כי יש צורך במערכת מובנית מראש לטיפול בנושאים העולים ביחס הגשת דו"ח מס חברות. אחד המועדים העיקריים לשנה הוא 15 באפריל, שזהו הזמן בו יש להגיש החזרי מס פרטניים, אלא אם כן ישנה בקשה להארכה המאפשרת שישה חודשים נוספים להגיש את הדוחות.

ישנם מספר מועדים המוקפים בחוקים מסובכים להארכות, וריאציות והגשות המבוססות על זמן. זאת מבלי להתחשב בכללים המסובכים סביב ניכויים, הערכת ההכנסה וסוגיית רווחי ההון. רמת מורכבות זו מחייבת שימוש בתוכנות הגשת מסים כדי להבטיח עמידה בחובות המיסוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.