כיצד תמיכה טכנית מרחוק מסייעת בתיקון מחשבים

על פי מינהל העסקים הקטנים בארה"ב, עסקים קטנים מייצגים 99.7 אחוזים מכל חברות המעסיקים במדינה. חברות קטנות מהוות גם ארבעים ושלושה אחוזים מכוח העבודה הטכני, והן מעסיקות מהנדסים, מתכנתים ומדענים. כחמישים ושניים אחוזים מהעסקים הקטנים הם ביתיים. על פי נתוני לשכת המפקד האמריקאי לשנת 2009, ליותר מ- 119 מיליון משקי בית בארה"ב יש מחשבים, ו -68.7 אחוזים מהם משתמשים באינטרנט. עבור רוב בעלי העסקים הקטנים, השימוש במחשבים ובאינטרנט הוא חיוני להעלאת התפוקה שלהם. מחנויות פרחים ועד באולינג, כל המפעלים הקטנים אימצו יותר ויותר טכנולוגיית מידע כדי להחליק את הפעילות, לחסוך כסף ולהגדיל את הרווחיות שלהם. חברות משתמשות במחשבים כדי לנהל את העסק שלהן באמצעות תקשורת אפקטיבית וניהול נתונים יעיל. עם זאת, רבות מאותן חברות סובלות מהפסדים קבועים בפריון עקב בעיות תוכנה וחומרה שונות הקשותות לפעילותם היומיומית.

הנושאים הקשורים למחשב שעומדים בפני עסקים קטנים דומים למה שהתאגידים הגדולים צריכים להתמודד גם איתם. על פי תחזית Forrester Research, הצמיחה בהוצאות ה- IT צפויה לעלות ל -8.4% בשנת 2010. בשנת 2010, כארבעים אחוז מהעסקים דיווחו על הוצאה מוגברת של חמישה אחוזים או יותר לאבטחת IT. אך רק אחוז קטן מהעסקים הקטנים בארה"ב מעסיקים אנשי מקצוע טכניים פנימיים לתיקון מחשבים לפתרון בעיות חומרה ותוכנה. חלה עלייה במיקור החוץ של דרישות התמיכה הטכנית לחברות כגון iYogi, המספקות תמיכה מרחוק לתיקון מחשבים. תמורת תשלום שנתי קטן, iYogi מציעה למנויים שלהם תמיכה טכנית מרחוק ותיקון מחשבים מרחוק ללא הגבלה. ניתן ליצור קשר עם טכנאי iYogi בכל שעה ביום או בלילה. על ידי בחירה בתמיכה טכנית מרחוק, חברות קטנות יכולות לחסוך הרבה כסף. יתרון העלות הוא אכן אחת הסיבות העיקריות לכך שחברות קטנות בארה"ב נרשמות לשירותי תמיכה טכנית מרחוק.

מנוי ל- iYogi, כאשר הוא נתקל בכל בעיה בתוכנה או בחומרה, יכול להתקשר אליהם במספר הטלפון החופשי שלו. כדי לבצע תיקון מחשבים, טכנאי iYogi מבקשים גישה מרחוק למכונה הבעייתית. לאחר קבלת האישור ובהתאם לחומרת הבעיה, טכנאים יכולים לתקן את המחשב תוך מספר דקות. חברות קטנות יכולות גם לפתור התקנים היקפיים אחרים כמו בעיות במדפסת, ניידים ומצלמות דיגיטליות בעזרת תמיכה טכנית מרחוק. הסיכויים העתידיים של חברות תמיכה טכנית מרחוק נראים בהירים כאשר יותר ויותר בעלי עסקים קטנים מרגישים צורך להבטיח את האינטרסים שלהם ב- IT בצורה חסכונית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.